Alpha Skins

0

Witam,
Sciagnalem, zainstalowalem skórki wlasnie z Alpha skins.
Wszystko ok, dodaly mi sie nazwy w pakiecie komponentow takie jak :
AlphaStandard, AlphaAdditional i Alpha tools, tyle ze tam sa wszystkie te wyglady standardowe , takie jakie posiada delphi 7 w standardzie.

Moglby ktos powiedziec jak moge wgrac sobie 'skiny' , np ladne buttony itd, takie jak sa wlasnie przedstawione na stronce alpha skins?
Czy musze kupowac wersje full zeby ich uzywac, czy moge przetestowac na versji triall?
Pozdrawiam i liczy na odpowiedz.
Dziekuje i wesolych swiat;)

0

Moglby ktos powiedziec jak moge wgrac sobie 'skiny' , np ladne buttony itd, takie jak sa wlasnie przedstawione na stronce alpha skins?

Miałem kiedyś wersję standardową tych kontrolek i bawiłem się dołączonymi do paczki demówkami, w których przedstawiony jest sposób wykorzystania własnych skórek; Sprawdź je - są dołączone źródła, więc można zobaczyć w jaki sposób wykorzystuje się własne skórki i zmienia je podczas działania aplikacji;

Czy musze kupowac wersje full zeby ich uzywac, czy moge przetestowac na versji triall?

Wersja trial jest "pełnosprawna" i ograniczona jedynie czasowo (lub na ilość uruchomień), więc bez sensu byłoby zmuszanie potencjalnego klienta do kupna paczki w ciemno; Po to jest trial, żeby można było przetestować wszystkie funkcje (a przynajmniej solidną większość) i jeśli produkt spełnia oczekiwania - kupić licencję;

Co do reszty to masz na stronie projektu FAQ, w którym są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - sprawdź, może Twoje tez tam są; Jednak i tak najlepiej jest otworzyć źródła projektów demonstracyjnych i przeanalizować sposób wykorzystania zarówno kontrolek, jak i gotowych skórek UI;

0

Ja bym zaczął od przykładowych projektów na stronie producenta
Tam jest wszystko !!!
Najpierw uruchamiamy EXE i oglądamy sobie aplikację a potem otwieramy projekt i oglądamy sobie jak to wszystko wygląda w kodzie :D

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1