Odtwarzacz TWindowsMediaPlayer

0

Witam forumowiczów,

Próbuje użyć TWindowsMediaPlayer (ActiveX) do odtwarzania filmów. Potrzebuję jednak programowej możliwości ściemniania obrazu, czy ktoś ma pomysł jak to zrobić ? Drugą sprawą jest konieczność dopasowania (dociągnięcia) obrazu to wszystkich 4 krawędzi wyświetlanego okna,

pozdrawiam, Enix

0

Co do rozciągania odtwarzacza do wszystkich 4 krawędzi: w inspektorze objektów masz "anchors" (czy jakoś tak). Pobaw się tym.

1
TimRiddle napisał(a)

Co do rozciągania odtwarzacza do wszystkich 4 krawędzi: w inspektorze objektów masz "anchors"

Anchors nie bardzo, ta właściwość nie służy do ustawiania dopasowania tylko "przyciągania" do którejś krawędzi okna czy panelu np. podczas zmiany rozmiaru formularza czy panelu rodzica danej kontrolki (i to tyczy się wszystkich kontrolek posiadających tą właściwość);

Do rozciągnięcia (dopasowania) służy właściwość Align - nie wiem jednak czy Twoja kontrolka takową posiada bo sam jej nie mam zainstalowanej i nie mogę sprawdzić; Jeśli taka jest to zainteresuj się alClient - czyli rozciągnięcie danego komponentu na całą powierzchnię rodzica (okna czy panelu);

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1