Najśmieszniejszy user.

0

Kogo byście kandydowali do kategorii Najśmieszniejszego Usera 4Programmers 2010 ?

0

odpowiedź może być tylko jedna, choć być może to nie taki typ śmieszności, o który Ci chodzi: http://4programmers.net/Profile/32457

0

Ja bym jednak Mariusza Jędrzejowskiego proponował, pomimo tego, że formalnie nigdy konta u nas nie założył. Jakby nie patrzeć to on tak naprawdę trząsł działem Flame :D

0

Polaczek? Moze na poczatku, ale osotatnio sie zaczal robic wkurzajacy ;p Predzej glosowalbym na Cepe :)
Co do Mariusz to mysle, ze nadaje sie na moderatora dzialu Flame :P Idealnie czuje jego klimat ;)

0

Adam Boduch - bo jakieś dziwne rzeczy robi z serwisem zamiast pójść na browca :P

0

Ja mogę kandydować na mistera 4programmers :)

0

A nie uważacie, że najlepsze dla allegrowicza33 byłoby otrzymanie tego zaszczytnego tytułu w tym roku?
Czy może polecicie mu jakieś książki, aby mógł wygrać w następnym? Bo na pewno się za nie zabierze.

0

MSM - ksiazke o programowaniu? Niee... nie przyda mu sie, lepiej mu wyslij ksiazke o wybieraniu kiazek :D Bedzie zachwycony :)

0

Śmieszne :) ale niestety prawdziwe :)

0

Mistrzostwo samokrytycyzmu. :D

0

brzmi jakby w ogóle nie załapał, że to o nim mowa :P

0

Nie jestem tak ograniczony jak ty...

jestem samokrytyczny do siebie.. bo wiem że straciłem kupę czasu na szukanie..specjalizacji..książki..języka..i od dwóch lat jedyne co umiem to html i css. o podstawy php i js...

sorry Deus :)

0

Z pewnością polaczek jest najsmieszniejszy. Oto przykład z innego forum (pisownia oryginalna)

// Polaczek17 wita :)
« dnia: Styczeń 29, 2009, 1727 »
Witam :)
Na to forum trafilem dzieki 0x3a :) To mój misiaczek kochany ::
A od dawna też jestesmy razem z Unreal-em :) Kochany slodziak :::*

A poza tym uwielbiam programowac w delphi , pascalu , VB :)

Grafika jest na drugim planie ale zawsze warto sie podszkolic :) Pozdrawiam :)
//

0

pwn3d xDDDDD
hahaha 0x3a to moj Prinsus slodki :::* Tylko łobuz od dawna juz nie siedzi na ircach i gejuszymy tylko w smskach :( :*

ech... sie miewalo glupie posty sie mialo ale to nie byl post glupi :) Tzn z Waszego punktu widzenia byl ale to wszystko i te wszystkie posty byly pisane w gronie na prawde znajomych co sie znalismy i z niektorymi znamy do dzis :P
A gejuszenie ( jesli za takie uwazacie to powyzsze ) to dobrze ze nie widzieliscie rozmow na IRC-u :D
Jednak tak jak mowie no to sa zwykle rozmowy ludzi ktorzy ze soba byli od poczatku w sieci a potem nie tylko w sieci :)

0

Jednak tak jak mowie no to sa zwykle rozmowy ludzi ktorzy ze soba byli od poczatku w sieci a potem nie tylko w sieci :)

Oszczędź nam szczegółów. Naprawdę nie chcemy wiedzieć co robiłeś w sieci, a potem już nie tylko w sieci ze swoimi kolegami.

0

Ale jak to sie mowi diabel tkwi w szczegolach wlasnie :) ( :* )

0

To jest temat o najśmieszniejszym userze, oszczędź opowiadań o zbiorowym wkładaniu ch*** w port od minijacka na IRCu.

0

Nie badz zazdrosny o minijacka. Byles po prostu za slaby i wybralem go :)

0

Jak dla mnie cepa! rzadko piszę na forum, ale jak coś pier***e to chowam się pod biurko :D Polaczek też czasami coś palnie ale do cepy brakuję mu tego czegoś..:)

0

@sid90, chyba mylisz dwie kategorie:

  • najdowcipniejszy: tzn. pisze na forum w intencji rozśmieszenia, w tej kategorii cepa jest, również moim zdaniem, w ścisłej czołówce (chociaż głębiej pod biurko wpadam po komentarzach somekinda),
  • najśmieszniejszy: pisze serio, a rozbawia przypadkiem (Mariusz, alegrowicz, Polaczek17(?)).
    Rozumiem, że w wątku chodzi o tę drugą kategorię.
0

jeżeli tak to zwracam honor Cepie..:)
ale raczej nie mam tutaj faworyta.. W końcu tyle perełek mamy na forum..

0

Ze mna nigdy nie wiadomo kiedy pisze serio kiedy nie a kiedy pisze jeszcze inaczej ;> Przynajmniej na tym forum tego nie wiadomo bo i nie znacie mnie w sumie w ogole :P A ciezko ocenic wiec czyjes wypowiedzi nie znajac sposoby intonacji danej osoby :) (Niedawno o tym pisal Deus, ze z powodu moich emotikon nie bardzo wie kiedy ironizuje a kiedy pisze serio) W tym lezy ta magia, w tym lezy ta magiczna psychologia ze ... czasami osoba jest odbierana taka jaka chce by ja odbierano a czasami nie. Najlepszy w tym, ze nie zawsze da sie rozróżnić te dwie kategorie nie znajac dobrze danej osoby :P

Niemniej jeśli już naprawde chcemy glosowac to przydalaby sie ankieta :P (moj glos ma Cepa)

0

@bo - przepraszam :(

Dla mnie np. najśmieszniejszy jest gość, który nazywa mnie "idiotom" i "analfabetom", bo nie umie odpowiedzieć na moje proste pytania.
A polaczek17 jest raczej tragiczny niż śmieszny, coś jak Antygona.

0

Antygona powstala baaaaaardzo baaaaaardzo dawno temu i przetrwala do dzis wiec jesli porownujesz mnie do tego dziela to w sumie bardzo mily komplement :)

0

W zasadzie, to quetzalcoatl również jest zabawny, z tą swoją ordynarną i arogancką manipulacją treścią postów.

0
somekind napisał(a)

W zasadzie, to quetzalcoatl również jest zabawny, z tą swoją ordynarną i arogancką manipulacją treścią postów.

Może rozwiniesz temat bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym gadasz?

0

Pan Q. mógłby sam rozwinąć swój temat.

Otóż jakiś czas temu pewien użytkownik nazwał na tym forum kilka milionów Polaków kurwami. Nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki, policjantów, strażaków - niewinnych niczemu ludzi, którzy nie dostają pieniędzy za nic, tylko za swoją pracę. Nazwał tak też emerytów i rencistów, którzy swoje świadczenia otrzymują ponieważ wcześniej płacili składki ubezpieczeniowe. Gość musi być wyjątkowo niemądry, jeśli uważa tych ludzi za "kurẇy, którym płaci". Dał w ten sposób popis swojego buractwa i głupoty, ale nie tylko - obraził niewinnych ludzi za nic, IMHO to nie jest godne zachowanie.
Ja gościowi odpisałem, że gratuluję mu kurewskiego poziomu kultury osobistej i zadałem retoryczne pytanie, czy jego dziadkowie to też kurẇy, skoro biorą emerytury.
Myślałem, że to forum trzyma większy poziom niż forum Onetu, niestety się myliłem. Moderatorzy i administratorzy nie mieli nic przeciwko takim sformułowaniom, wg standardów forum użytkownik nic złego nie zrobił, nie poniósł żadnych konsekwencji. (Zakładam oczywiście, że zgodnie z tymi standardami, gdy ktoś np. zechce nazwać moderatorów 4programmers kurwami, to będzie mógł to zrobić bez żadnych konsekwencji, wszakże w przeciwnym przypadku byłaby to hipokryzja.)
Po jakimś czasie quetzalcoatl doznał przebudzenia i pobawił się w "moderację", czego efektem jest po pierwsze wypaczenie sensu mojej wypowiedzi, po drugie sprawienie, że jest bezsensowna - zdanie nie jest teraz składne. IMHO manipulowanie cudzymi wypowiedziami jest mocnym przegięciem czy wręcz odmiana sukinsyństwa. (Zachowania typu: "jestem moderatorem, mogę edytować posty, zmienię twoją wypowiedź i wszyscy przeczytają że lubisz ruchać chomiki" to dziecinada.) W rzeczywistym świecie za tego typu zachowania można dostać wyrok sądowy, niestety tutaj nie mogę nic zrobić.

Link: Czy palenie w knajpach powinno byc dozwolone?

0

To ja nieco ustosunkuje sie do niektorych kwestii. Bo ludzie chyba naprawde mysla ze na tym forum jest wszystko ladnie i pieknie a tak faktycznie to tu jest niezly burdel i samowolka...

Myślałem, że to forum trzyma większy poziom niż forum Onetu, niestety się myliłem.

I dopiero wtedy sie tego domysliles? Przeciez tu wystarczy zobaczyc co drugi-trzeci watek i sa tam buraczane odpowiedzi albo nie na temat albo chamskie gdzie jedna osoba jest madrzejsza ( a przynajmniej jej sie tak wydaje ) od drugiej. Tu tak bylo juz odkad ja przyszedlem. Na zadnym innym forum nie spotkalem sie z osobami tak aroganckimi jak tu. Nie mowie oczywiscie o wszystkich bo wielki szacun dla takich userow jak admin - Adam Boduch oraz MSM, 0x666, AdamPL, several , Karolaq, bswierczynski i Cepa.
Te osoby zawsze trzymaja poziom wypowiedzi, zawsze potrafia doradzic i odpowiedziec. Bez zbednej retoryki. Mysle ze mistrzem w tym jest bswierczynski bo jego wypowiedzi sa mega dlugie rzetelne i caly czas na temat. Co swiadczy o poziomie tej osoby, o jej kulturze, umiejetnosciach oraz dbalosci o szczegoly.
Z pewnoscia nie wymienilem wszystkich wiec bez obrazy dla innych. ( jest jeszcze jeden admin i z tego co pamietam tez powiniene zostac wymieniony ale nicku nie pamietam ).

Na obrone forum powiem, ze nie ma szans utrzymac normalnego poziomu merytorycznego i kulturowego na forum gdzie prawie w kazdej godzinie dnia jest ponad 100 przegladajacych forum.
Ludzie gryza sie na zamknietych forach gdzie liczba userow nie przekracza 20 wiec nie ma sie co dziwic, ze tutaj sa takie kwiatki. Chociaz przyznam szczerze, ze na wielu forach mocno obleganych nie bylo takiej jatki jak tu. A wypowiadaly sie tam osoby o wiele mlodsze od userow tutaj, plus-minus w moim wieku. A tutaj osoby niby starsze a naprawde ... bez komentarza dla niektorych.

Moderatorzy i administratorzy nie mieli nic przeciwko takim sformułowaniom, wg standardów forum użytkownik nic złego nie zrobił, nie poniósł żadnych konsekwencji. (Zakładam oczywiście, że zgodnie z tymi standardami, gdy ktoś np. zechce nazwać moderatorów 4programmers kurwami, to będzie mógł to zrobić bez żadnych konsekwencji, wszakże w przeciwnym przypadku byłaby to hipokryzja.)

I co tu sie dziwic? Mod modowi nie da warna ani bana. Tak to juz jest od dawien dawna. A jak da warna albo bana to potem zaczynaja sie uszczypliwosci i dogryzanie. Probuja siebie nawzajem banowac tak jakby byli straznikami regulaminu dzien i w nicy. Nie raz cos takiego widzialem.
Hipokryzja? Na tym forum pojawia sie czesciej niz sadzisz. W roznych topicahc z roznymi efektami.

Po jakimś czasie quetzalcoatl doznał przebudzenia i pobawił się w "moderację", czego efektem jest po pierwsze wypaczenie sensu mojej wypowiedzi, po drugie sprawienie, że jest bezsensowna - zdanie nie jest teraz składne. IMHO manipulowanie cudzymi wypowiedziami jest mocnym przegięciem czy wręcz odmiana sukinsyństwa. (Zachowania typu: "jestem moderatorem, mogę edytować posty, zmienię twoją wypowiedź i wszyscy przeczytają że lubisz ruchać chomiki" to dziecinada.) W rzeczywistym świecie za tego typu zachowania można dostać wyrok sądowy, niestety tutaj nie mogę nic zrobić.

Z tym sie nie spotkalem nawet na forum gdzie mocno klocilem sie swojego zasu z moderatorem. ( i nie mowie tu o tym forum tylko innym ). Mimo, ze robilismy prywate moje wypowiedzi nigdy nie zostaly zmienione. Ani przekrecone. Uwazam jednak ze to normalne i tak powinno byc. Czyli zadne ingerowanie w wypowiedzi usera. Jesli ktos takie cos robi to spada na samo dno i powinien przeczytac netykietę. Iw sumie status moda powinien zostac zabrany z miejsca takiej osobie. To jest ponizej poziomu jakiegokolwiek.

To tyle ode mnie :)

0
somekind napisał(a)

Moderatorzy i administratorzy nie mieli nic przeciwko takim sformułowaniom, wg standardów forum użytkownik nic złego nie zrobił, nie poniósł żadnych konsekwencji.
owszem, mają przeciwko i to dużo. ale zauważ, że to dział Flame, gdzie zaglądamy najrzadziej (osobiście nie zaglądam niemal wcale, bo mnie szlag trafia jak czytam wypociny polaczka i wielostronicowe potyczki słowne o nic).

somekind napisał(a)

Po jakimś czasie quetzalcoatl doznał przebudzenia i pobawił się w "moderację", czego efektem jest po pierwsze wypaczenie sensu mojej wypowiedzi, po drugie sprawienie, że jest bezsensowna - zdanie nie jest teraz składne. IMHO manipulowanie cudzymi wypowiedziami jest mocnym przegięciem czy wręcz odmiana sukinsyństwa.
nie widzę tam posta, o którym mówisz (chyba, że masz na myśli 691955? to jedyny edytowany przez węża post Twojego autorstwa w tym wątku). dostałeś na maila info o zmianach, czy możesz mi go udostępnić?

somekind napisał(a)

Zachowania typu: "jestem moderatorem, mogę edytować posty, zmienię twoją wypowiedź i wszyscy przeczytają że lubisz ruchać chomiki" to dziecinada.
na tym forum nigdy się z tym nie spotkałem, dodawane są orty i dopisywane komentarze, ale nic więcej (chyba, że pomylę się i złączę nie te posty, co trzeba ;-)). porozmawiam w stosownym czasie z odpowiedzialnym.

somekind napisał(a)

niestety tutaj nie mogę nic zrobić.
nie? wystarczy PM do któregoś z moderatorów lub adminów, zapraszam też do mnie na gg (815642).

0

Nie widziałem wypowiedzi, o których pisze somekind. Od tego jest raportowanie postów, nie czytamy każdego posta po 2x by doszukiwać się niewłaściwych wypowiedzi. A do działu Flame to zaglądam raz na miesiąc i na przeczytaniu tytułów wątków zazwyczaj się kończy. Chcieliście mieć taki bezsensowny dział, dostaliście go z informacją, że moderka będzie tam lżejsza. Jeśli wypowiedzi sięgają dna, wołacie nas przez "Raportuj", PM, mail czy dowolny środek komunikacji bezpośredniej.

Jeśli jedyne co robicie w takiej sytuacji, to marudzenie, że poziom jest niski, a moderatorzy nie działają (bo nie wiedzą), to sami przykładacie się do obniżania tego poziomu.

Na przyszłość: jeśli widzicie nieodpowiednie zachowanie któregoś, z moderatorów, to pisać prosto do adminów (ja, Adam, Qyon) - zajmiemy się sprawą. Status moda czy admina nie zwalnia z zachowania poziomu, a wręcz przeciwnie - narzucać powinien wyższy standard.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1