MYSQL i IntraWEB

0

Mam problem z aplikacją IntraWebową.
W wersji Stand Alone działała i łączyła się z serwerem bazy MYSQL.
Korzystam z biblioteki dbxopenmysql50.dll

Po skompilowaniu na dll i umieszczeniu na stronie podczas wchodzenia na stronę wyswietla taki oto tekst.

An unhandled application error has occured within My IntraWeb Application.
Depending on the error condition, it might be possible to restart the application.
In order to restart the application, please click the link below:
Click here to restart My IntraWeb Application.
Please note that depending on the actual exception that occured, restarting the application might not be possible. If this is the case, please report the error message to the administrator.

Error message raised by the application: Unable to Load dbxopenmysql50.dll


Plik dbxopenmysql50.dll i libMySQL.dll znajdują się w tym samym katalogu gdzie plik Project1.dll.

Zaznaczam że gdy nie używam w aplikacji komponentow do mysql to IntraWeb chodzi i pokazuje mi inne strony, gdy zrobie buttona i edita. To po wejsciu na taki project wsyztsko chodzi.

Teraz pytanie jak zrobić żeby IIS albo IntraWEB widział dbxopenmysql50.dll i libMySQL.dll?

0

Skoro kompilujesz to do DLL, to jaki serwer obsługuje ową bibliotekę (pod Apache? IIS jako ISAPI)? Dodatkowe DLL powinieneś chyba umieścić w jego katalogu, a nie w katalogu twojej biblioteki (ewentualnie pokombinować ze zmienną środowiskową PATH).

0

Czyli w jakim katalogu albo gdzie gdzie wpisać ten path

0

Katalog - jak napisałem: zależnie od serwera HTTP. Co do zmiennej PATH - zajrzyj do pomocy Windows oraz google.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1