kółko i krzyżyk. Potrzebna pomoc nawet za drobną opłatą.

0

Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 1

Witam, mam dość nie typową prośbę do programistów znających się na delphi. Na zajęciach przerabiamy średniej trudności programy które jestem wstanie napisać z drobną pomocą wykładowcy.Podkreślę że nie jestem na kierunku informatyka. Dostałem projekt zrobienia gry kółko i krzyży ale nie taki banalny jak 3 na 3.Szkoda że na zajęciach nie uczymy się jeszcze programować obiektowo. Lecz kółko i krzyżyk na 5 ruchów z wyborem wymiarów tablicy jaką użytkownik sobie za życzy np. 15 na 15. Program ma umożliwiać grę z komputerem czyli ze sztuczną inteligencją. Wiem że ma tu być zastosowany algorytm rekurencyjny minimax. Znalazłem taki programik wraz z kodem źródłowym, który trzeba było by przerobić ewentualnie napisać od nowa. Uszczuplić kod programu (pozbędzie się kilku opcji) i zrobić go czytelnym. I najlepiej żeby każda linia kodu posiadała komentarz tak abym to zrozumiał i mógł to obronić. Bo w sumie takiego programu sam nie napiszę, a jak się przypatrzę i poczytam opis to zrozumiem .
Prosiłbym o kontakt. Wtedy przesłałbym pliki z kodem programu oraz bardziej wyszczególniłbym problem.
Mam nadzieje że ktoś się znajdzie i mi pomoże.
Pozdrawiam,
W miarę rozsądku jestem w stanie zapłacić

0

Z ciekawości zapytam, na jakim jesteś kierunku?

0

Na inżynierii produkcji.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1