Sprawdzanie pisowni

0

Witam!

Czy jest możliwość sprawdzania pisowni w komponencie RichEdit?
If RichEdit.SprawdzaniePisowni=false then proszę o podanie komponentu który to potrafi
else proszę o podanie kodu który to zrobi.

Dziękuję z góry.
Dobranoc. ;P

0

To mi za bardzo nie pomaga.... Może inaczej : Jak użyć komponentu VSSpeller (czy jakoś tak) wraz z RichEdit?

0

nie jestem pewien ale możesz sprawdzić czy przypadkiem SynEdit nie ma takiej opcji a poza tym jest o wiele lepszy od RichEdit i bardziej funkcjonalny. Możesz z nim poprobowac

0

Dobra, popróbuje z SynEdit, tylko przydałby się jakiś poradnik "z czym to się je"... Jest gdzieś taki?

0

razem z synedit powinny być przykłady tam poszukaj

0

hmmm... ściągnąłem jakąś wersję gdzie były tylko źródła... Czy istnieje syneditowy odpowiednik richeditowego SelAttributes i jeśli istnieje, to jak się nazywa???

0

Opis z torry.net

By Open Source Project. SynEdit is a powerful GPL multi-line edit control for Delphi, Kylix and C++ Builder, featuring syntax highlighting, code completion, text marks, search&replace, search&replace with regular expressions, data base connectivity, macro recording, and more. In the CVS version, currently 43 different file formats can be highlighted. A spell checking module is available from a third party.

tu masz linka do komponentu i przykładu jak za pomocą SybEdit sprawdzać pisownie
http://www.m3rlin.org/wordpress/tsynspellcheck-130/download/

Wystarczyło 5 min, google i twoj problem rozwiązany. Na przyszłość szukaj dokładniej :) Pozdro

0

Nadal jednak nie mam odpowiedzi na to o syneditowy odpowiednik SelAttributes... Czy w ogóle coś takiego istnieje?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1