Codefolding w SynEdit... Problem... :(

0

Witam ponownie! Wiem że zawracam głowę z tym codefolding ale chodzi o to że udało mi się to wmontować do mojego programu ale tracę przy tym moje ustawienia podświetlania składni w SynEdit. Jak połączyć codefolding z highlighterami synedita tak, żeby synedit pobierał kolory z nich a jednoczesnie działała funkcja codefolding (ale bez kolorów z plików xml)? Pytanie chyba raczej dla zorientowanych...

0

W internecie jest dostępny SynEdit (wersja 2.0.3) z wbudowanym CodeFoldingiem. Nazywa się to SynMix, czy jakoś tak. Jak nie znajdziesz podaj e-mail to mogę to przesłać.

0

Jak ktoś znajdzie to niech napisze skąd pobrać.

0

Ja znalazłem: http://sepa.spb.ru/d.php?syn/SynMix.rar
Ale jest to samo źródło i nie mam pojęcia jak to zastosować. To już trzeci komponent tego typu jaki testuję i zawsze żeby uruchomić codefolding to muszę utracić ustawienia z TSynHTMLSyn. Próbowałem już z TSynMultiSyn i wywala błąd gdy chcę połączyć TSynUniSyn i TSynHTMLSyn. Nie mam pojęcia jak to zrobić...

0

Ee.... Co jest trudnego w zainstalowaniu pakietów? Toć te źródła zawierają pakiety.... :/

Ps. Najpierw odinstaluj z Delphi SynEdit. :P

0

Już dałem radę :) Użyłem HglEditor.exe. I tym programikiem edytuję sobie składnię. Trochę tłumaczenia na polski i jest :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1