Strona startowa i jej zmiana

0

Witam! Pisze właśnie przegladarke taka bardziej zaawansowaną w Delphi. Może mnie wyśmiejecie ale z trudniejszymi rzeczami sobie oradziłem tj. np. klient poczty. A skoro to ma być bardziej zaawansowana przeglądarka to musi posiadać opcje zmiany strony startowej. Możecie mi podać kod i/lub opisać jak zrobić zmiane strony startowej? Nie chodzi tu o skomplikowane rozwiązania. Z góry dzieki!

0

Chodzi ci o zmianę strony startowej w systemie? Jak tak to modyfikuj w rejestrze. Jak zmieniać wpisy w rejestrze masz na forum i google.
http://4programmers.net/Delphi/FAQ/Jak_programowo_ustawi%C4%87_stron%C4%99_startow%C4%85_w_IE

Jeśli chcesz w swojej przeglądarce no to chyba już wiesz co masz robić, żeby taka opcja istatniała w niej.

0

No właśnie nie wiem :( możecie opisać?

0
Dellow napisał(a)

No właśnie nie wiem :( możecie opisać?

Yy? Zapewne posiadasz opcję podania adresu z palca przez usera i przejście pod wybrany adres? Jeśli tak, to w OnCreate jakimś zczytaj zapisaną wcześniej wartość będącą adresem strony startowej (do rejestru/pliku INI/coś innego jeszcze) i wywolaj adres na komponencie do wyświetlania stron. Proste i jasne. Chyba, że robiłeś to krok po kroku według tutoriala, nie starając się skumać, co robiłeś [glowa]

0

smiech na sali, pisales juz o tym na unitedcrew robisz "zaawansowana przegladarke" super oparta o TWebBrowser :) , 2 robisz wlasna przegladarke a chcesz zmieniac strone startowa IE co za pomysl?!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1