[CVS] info

0

Witam
W zwiazku z calkowita modernizacja serwra, na ktorym znajduje sie CVS informuje:

Serwer na chwile obecna nie dziala, jak tylko zainstaluje Apache+PHP+MySQL i inne takie to d razu odpale :)

Za niedogodnosci przepraszam :)

0

hehe i wszystko jasne... a ja od piatku probuje sie tam dostac :)
jak juz skonczysz to napisz cos o tym :]

0

ekhm :)
Jako ze jedyny znaleziony opis cvsa pod openem nie uwzglednial chrootowalnego srodowiska, postanowiono zainstalwoac cvs chroota z FreeBSD :P. serwer niby dziala, ale jednak nie dziala :)
maly problem z koncowa konfiguracja..naturalnie caly proces instalacji przebiegal pod wodza Embraced`a (jakby ktos chcial wyslac mu za to jakies piwo, pączka).

Tak ze jezeli wszystko pojdzie ok , to moze na weekend cvs ruszy...

// cukierki też przyjmuje? - Ł

0

hmm, lofix i jak z cvs? jest szansa ze do jutra bedzie grac i buczec?

Pozdrawiam.

0

cvs przejal embraced

host cvs.4programmers.net
cvs.4programmers.net has address 212.33.64.179
host 212.33.64.179
179.64.33.212.in-addr.arpa domain name pointer zshe.int.pl.

Niestety zbiegiem okolicznosci nowy serwer jest czasowo "out of service" (podobno jakies zawirowania z topologia sieci i zasilaniem (wedle słów ISP)

0

No wlasnie, bo przedelegowalem domenke na serwer Emraced'a, a on mi powiedzial ze nie da rady na swoim sprzecie, wiec poporobuje na twoim Lofix :] Wiec jak to juz jest bo sie zamotalem? :P

0

ja nic nie wiem :)
u mnie nie za bardzo dalo sie odpalic cvsd w chrootowanym srodowisku, wiec pudzian mial na zshe cvs powiesic..od tego momentu z nim nie gadalem..zaraz spytam

0

i jak, jest szansa ze cvs bedzie dzialal?

0

sprobuj spytac embraceda

0
lofix napisał(a)

sprobuj spytac embraceda
Problem w tym, że on się tu już nie pojawia... co prawda zagadał dziś do mnie na gg, ale to jego pierwsza oznaka życia od kilku miesięcy :/

Kierowanie w tak ważnej sprawie jak CVS do osoby, której praktycznie nie ma nie jest zbyt.. hmm.. słowa mi zbrakło..

0

...zbyt dobrym pomysłem?

0

No tak, tyle ze jak wspomnialem wyzej - u mnie raczej sie nie da postawic bezpiecznego cvsa (a nie mam zamiaru wystawiac serwera na zer dla scripts kiddies). Pudzian powiedzial mi jak ostatnio gadalismy ze przeniesie cvs na ZSHE (co tez uczynil), Adam zmienil wpisy w delegacji subdomeny i wszystko mialo dzialac...Myk wynikl taki ze w tym samym momencie ZSHE padło trupem, a pudzian stwierdzil ze nie ma jakos czasu i ochoty na jego re-podniesienie....

Widze jednak ze byl to zly pomysl i zabieram sie za szukanie jakiegos tutka jak tego cvsa u mnie zchrotowac

BTW Maciek..moze na forum go nie ma,,ale to ze na forum sie nie udziela, to nie oznacza ze go od paru miesicy nie ma w sieci...gadalem z nim pare dni temu i jakos dawal oznaki zycia..nie zawsze posty/PW sa jedyna droga do nawiazania kontaktu

0

huh... 'ale sie porobilo' (jak mawia Tosiek z Plebanii). Powiem szczerze ostatnio nie mialem czasu i zaniedbalem 4p calkowicie. Jezeli chodzi o serwer cvs to jest jak Karol napisal - na jednym nie dzialal cvsd, a drugi zmarl. Postaram sie w wolnym czasie (a mam go niewiele - praca na 2 etaty) cos z tym zrobic dzis, jutro, moze na weekend. Musicie byc wyrozumiali :)

ps.: to jest moj pierwszy post od baaaaardzo dawna [wstyd]

0

To ma ktos moze troche nowszego Coyote? Bo ja sie juz niecierpliwie z ta modernizacja CVSa :/ Mozna by wrzucic jakiegos nowego tara chyba bo to jest irytujace ze ostatnia zarchiwizowana wersja z 2003 czy tam 2004.

0

dobra juz nie musicie plakac, zrobilem CVS.
Aktualni developerzy z prawami zapisu do reposytorium: musicie zmienic w konfiguracji host serwera na satanbsd.org.

Przypominam - anonimowy dostep (read-only), bez hasla:
reposytorium: /usr/cvs
host: satanbsd.org
user: anoncvs
autoryzacja: pserver

w *NIXach wyglada to tak:

cvs -d [email protected]:/usr/cvs login
[enter]
cvs -d [email protected]:/usr/cvs checkout .

[dopisane]
Dostep do repozytorium via http://satanbsd.org/cgi-bin/cvsweb/f="http://satanbsd.org/cgi-bin/cvsweb/">http://satanbsd.org/cgi-bin/cvsweb/</a>

0

po 1. weee 8-O [soczek]
po 2. czy od czasu kiedy przestalo dzialac poprzednie cvs nie zalosz przypadkiem pare zmian w plikach ?

* off-topic: dlacego niedziala emotka 8-O (user image) ?

0
Embraced napisał(a)

Aktualni developerzy z prawami zapisu do reposytorium: musicie zmienic w konfiguracji host serwera na satanbsd.org.

Chyba, ze Adam znow zmieni delegacje cvs.4programmers.net :)

BTW w moim imieniu dzieki :) przynajmniej juz mam spokoj :P

0

Jak tylko domena cvs.4programmers.net zacznie dzialac, uaktualnie CVS.

0

Kody zrodlowe zostaly uaktualnione, jednoczesnie zostal utworzona galaz "coyote-0-9-2-stable" ... galaz ma docelowo zawierac stabilna wersje 0.9.2. Kody zrodlowe znajduja sie tutaj

Jezeli korzystacie z CVS-a z linii polecen nalezy wydac polecenie:

cvs update -r coyote-0-9-2-stable

Jednoczesnie prosze wszystkich o wysylanie poprawek wlasnie do tej galezi stabilnej.
W galezi rozwojowej bede wstawial pliki do nowej wersji Coyote.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1