Ograniczenie ilości emotek.

0

Chciałem się zapytac, dlaczego w jednym poście moze być tylko 100 emotek??. Chciałem przetestować mój program do generowania napisków na forum Coyote -> Test, ale wyskoczyło że może być tylko 100 emotek :/

0

hmm... 100 emotek to i tak 10 razy za dużo według mnie. Jest to zabezpieczenie przed postami typu:

"mam kod ale nie dziala ;( ;( x 100
pomocy :( :( x 100
i tu jeszcze wszystkie emotki po kolei"

Wiec poza takimi extremalnymi sytuacjami jak Twoja teraz jest to bardzo dobre zabezpieczenie.

0

no i chyba w sumie dobrze - chociaż nie wiedziałem o takim ograniczeniu ale to trochę może być złe - jak ktoś walnie przykładowo baardzo długiego posta z dużą ilością godzin błędnie uznanych na emotki:

6:00 wstaje
7:00 jem śniadanie
8:00 idę spać :P

0
Adamo napisał(a)

no i chyba w sumie dobrze - chociaż nie wiedziałem o takim ograniczeniu ale to trochę może być złe - jak ktoś walnie przykładowo baardzo długiego posta z dużą ilością godzin błędnie uznanych na emotki:

Jest czekboks

[ ] Wyświetlaj uśmieszki w poście

0
Adamo napisał(a)

no i chyba w sumie dobrze - chociaż nie wiedziałem o takim ograniczeniu ale to trochę może być złe - jak [...]

[rotfl] [browar]

Niebanalna musisz miec wyobraznie, skoro "z bomby" taka sytuacje wymysliles :D. Pelen szacunek :).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1