Denerwujacy flash

0

Bry, chcialbym sie zapytac czy ten banner we flashu jest niezbedny?
Czy nie mozna uzyc gifa?

Nie mam (chwilowo) wtyczki flasha i za kazdym wejsciem na strone/forum/dzial/post wywala mi komunikat o braku plugina, co przy mojej karcie graficznej jest morderstwem

0

Zainstaluj rozszerzenie do mozilli click-to-play (czy jakoś tak się to nazywało). Dzięki temu zamian flasha czy błędu będziesz miał przycisk clik-to-play :)

0

Vogel: to nie rozwiazuje problemu. Ja jeszcze w czasie semestru laczylem sie z kompow z uczelni, na ktorych za nic nie mozna bylo zainstalowac dodatkowego oprogramowania. Sadze, ze to raczej serwis powinien byc bardziej elastyczny, a nie uzytkownik...
Rozwiazaniem jest stworzenie skorki bez, ale... ja jako beztalencie graficzne jedynie co moglbym zrobic to skopiowac aktualna i usunac wpis od banera.

0

Jaka pogawędka moderów :)
Ten flash jest taki, że bez problemu można go zastąpić gifem - i za tym też będę obstawał. Tylko ktoś takiego gifa musiałby zrobić (jeśli ta reklama ma pozostać na stronie w takiej formie).

0

Proponuję używać tej nowej skórki. Nie ma żadnego bannera, no i poza tym, całkiem fajna jest :).

//tyle, że ona wymaga jeszcze pracy, bo część stron jest zwalona - m.M

0

Tworzenie banera w GIF, nie jest tyle co trudne, lecz bardziej czasochlonne :/

0

Tworzenie banera w GIF, nie jest tyle co trudne, lecz bardziej czasochlonne :/

Jeśli w tym bannerze wszystko dzieje się na głównej listwie czasowej, to można bez problemu wyeksportowac go do gifa za pomoca flasha.

0

Jezeli masz taka mozliwosc, to prosze sprobuj tak zrobic. Ja niestety nie mam Flasha u siebie.

0

Właściwie, to flasha dawno na oczy nie widziałem, ale jeśli mi wyślesz dzisiaj (koniecznie dzisiaj, bo jutro wyjeżdżam) plik *.fla, to zainstaluję flasha i zrobię z tego gifa. Pod warunkiem oczywiście, że wszystko jest na głównej listwie czasowej, bo jeśli były użyte jakieś movie clipy z własnymi animacjami, to one nie będą się ruszać.

0

Aa, to trzeba jakis plik *.fla. :) Ja te animacje robilem programem SWISH. Myslalem, ze to jakos z pliku *.swf konweruje :)

0

Chyba z swf-a tez sie da, zaimportowac do flasha a potem wyeksportowac do gifa...
//Ok, sprawdzilem - da sie :) Tylko swf nie moze byc zabezpieczony, poza tym tylko zaimportowac do Flasha i eksportowac do gifa... A tak BTW to myslalem ze w Swishu czy gdzie to tam robiles ta sie exportowac do gifa od razu...

0

Rzeczywiście, można zaimportować swfa :). Oto wynik konwersji na gif:

user image

Zajmuje 32 kb, mam nadzieję, że to nie za dużo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1