Mikroblogi delikatnie odświeżone. Prośba o feedback

3

Jak w temacie. Dużych zmian nie ma ale oczywiście odpowiednio wcześniej chciałbym pokazać zmiany żeby nie było niespodzianki oraz zgrzytania zębami jeżeli coś jest nie tak.

98bba2455c.png

0

Bardzo fajnie będzie to wyglądać - według mnie komentarze do wpisów będą lepiej wyglądać z wcięciem niż tak jak jest teraz; No i możliwość obserwowania też przydatna;

A czy tagi wpisu też będą tak jak do tej pory możliwe do dodania w całym tekście, czy coś podobnego do wątków? No i czy będzie możliwość wykorzystywania wszystkich bajerów formatowania treści, znanych z postów/artykułów? I jeszcze jedna ważna rzecz - czy w końcu da się umieszczać wiele obrazków w jednym wpisie i umieszczać je w dowolnym miejscu wpisu, tak jak ma to teraz miejsce w postach? No i jeszcze jedno - czy będzie można dodawać do załączników nieobrazkowe pliki, np. archiwa czy pliki tekstowe?

Wiem że trochę dużo tych pytań, jednak w chwili obecnej moduł mikroblogów jest zupełnie niespójny z postami i artykułami, jeśli o formatowanie zawartości chodzi.

1

Tak, formatowanie będzie takie samo na forum i w mikroblogach. Tagi również pozostaną jak teraz. Będzie można dodawać więcej zdjęć ale formatowaniem (tzn. położeniem oraz skalowaniem) zajmie się Coyote :)

0

mnie się podobuje

0

@Adam Boduch - skalowaniem dobrze że się zajmie, ale zastanawiam się czy będzie można obrazki wstawiać do tekstu za pomocą {{image:Foo.png}} lub czegoś podobnego?

2

Dodawanie załączników:

cecba33702.png

Myślę, że w weekend nowy moduł mikroblogów będzie gotowy do testów :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1