Oznaczanie wątków jako przeczytane

0

Kiedy mam otwartą jakąś kategorię forum, to widzę z pomarańczową/zieloną ikonką nieprzeczytane wątki lub wątki, w których pojawiły się nowe posty:

1.png

Jeśli nie chcę ich czytać - używam przycisku do masowego odznaczania wątków - wtedy pojawia się małe niedociągnięcie; Otóż te małe zielone ikonki zamiast zamieniać się na białe - całkowicie znikają:

2.png

Dopiero po odświeżeniu strony wskakują już białe ikonki, tworząc komplet:

3.png

Ktoś też to zauważył, czy ten problem występuje jak zwykle tylko u mnie? :]

1

Potwierdzam.

0

Czyli jednak nie tylko u mnie i nie tylko na Operze; @Adam Boduch - możesz to sprawdzić?

0

Zgadza się, dzięki za zgłoszenie.

0

@Adam Boduch - jeszcze jedna rzecz;

Jeśli znajduję się w kategorii posiadającej subkateorie, np. dział Społeczność i jego poddział Perełki, mając wyświetloną zawartość głównej kategorii, oznaczenie wątków jako przeczytane skutkuje także na podkategoriach;

Czy to jest celowe? Według mnie jest to mylące - oznaczanie wątków powinno być wykonane jedynie na kategorii, której zawartość mam wyświetloną, a nie także na subkategoriach;

PS: Po oznaczeniu wątków jako przeczytane, także znika zielona ikonka z wątku, który pokazany jest po prawej stronie subkategorii.

1

@furious programming: poprawione.

Co do Twojego drugiego postu: tak, to jest celowe. Oznaczając posty jako przeczytane oznaczasz wszystkie posty, które znajdują się w danej kategorii, w tym również w podkategoriach.

0

@Adam Boduch - jeszcze nie wszystko poprawione :]

Jeśli jestem w widoku kategorii, to działy zawierające coś nowego mają po lewej stronie lekko pomarańczową ikonkę, a jakiś (?) nowy post jest po prawej stronie, razem jego autorem i zieloną ikonką; Poniżej na zrzucie widać to, np. dla kategorii http://4programmers.net/Forum/Spolecznosc:

before.png

Jeśli teraz kliknę na tę dużą pomarańczową ikonkę obok nazwy działu http://4programmers.net/Forum/Spolecznosc, zmieni się ona na białą, jednak zielona ikonka obok opisu ostatniego nowego posta pozostaje:

after.png

Druga sprawa to to, że jeśli w danej kategorii jest jakiś nowy post, to posiada zieloną ikonkę, ale jeśli żadnego nowego nie ma, to i ikonki nie ma; Powinna być w takim przypadku wyświetlona biała ikonka, tak jak to ma miejsce w innych częściach forum.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1