Htmlowski tag komentarza powoduje znikniecie tresci w cytowanym bloku

0

Witam,

Jesli uzyjemy tagu quote do zacytowania jakiegos fragmentu i w tym fragmencie ktos uzyje htmlowskiego komentarza "<!-- " to tresc tak oznaczona znika z postu, jest dostepna w edycji, ale po opublikowaniu postu znika z niego.

Przyklad:

popup z adresem/linkiem

w poscie powyzej mam tresc dwa blockquote. w pierwszym jest z uzytym "<!--" a drugi bez. Jak wejde w edycje to mam obydwa, a jak wida opubilowal sie tylko jeden.

Pozdrawiam

0

on tam jest, tylko pusty (no a jaki ma być? to forum przyjmuje składnie HTML, więc taki komentarz HTMLowy możesz zapisać też w treści posta i też go nie widać) , więc ma wysokość zero, a jak ma wysokość zero to nie widać nawet paska z boku.

jak podasz id cytowanego postu to coś się pojawia: http://4programmers.net/Forum/Coyote/Test/233182-komentarze_i_quote?p=1031358#id1031358

0

ok juz widze jak to dziala.

zdziwilo mnie to bo chcialem zacytowac kogos kod w ktorym byl komentarz i u niego to bylo a u mnie zniklo (notabene komentarz powinien byc widoczny w kodzie jak sie pdojerzy zrodlo, a tutaj go w ogóle wycina z kodu).

ale teraz widze zeby sie pokazal komentarz w czyims zacytowanym kodzie to oprocz quote musi byc jeszcze tag code stad moje male zamieszanie.

1

Wg mnie to niedopatrzenie. <!-- nie powinien znajdować się na liście dozwolonych tagów i powinien być enkodowany na &lt;!--.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1