Ilosc zaakceptowanych odpowiedzi w profilu

4

Kolega @madmike zasugerowal, ze ilosc zaakceptowanych odpowiedzi w profilu uzytkownika, nie powinna odnosic sie do calkowitej ilosci postow jakie dany uzytkownik napisal - lecz do ilosci watkow w jakiej bral udzial.

Chodzi o ten element:

135682691752484f718ef10.png

Co myslicie na ten temat? Nie wprowadzi to zamieszania pt. "przeciez ja napisalem wiecej postow niz przedstawia tam ta liczba" ;)

3

Samą ilość postów można umieścić chociażby obok, to jest całkiem co innego.

Procent "zaakceptowane odpowiedzi/ilość postów" jest taki mało wiarodajny, bo postów w pojedynczym wątku może być i kilkadziesiąt, nawet i przed samą rejestracją użytkownika.

Procent zakceptowane opowiedzi/ilość wątków w których brałem udział jest bardziej miarodajny (tu przecież miałem szansę dostać ptaszka)

0
madmike napisał(a)

zakceptowane opowiedzi/ilość wątków w których brałem udział

Popieram ten pomysł - niektóre wątki ciągną się na wiele stron, w których dany użytkownik może napisać nawet kilkanaście postów; Według mnie będzie to lepsze rozwiązanie, ale liczba wszystkich postów też raczej będzie mile widziana.

0

ja też jestem za - w końcu zaakceptowana może być tylko jedna w całym wątku więc bardziej obrazowa jest ilość zaakceptowanych na ilość wątków w których brałem udział

1

Hm. Pisząc posty w działach w których zazwyczaj nie oznacza się posta rozwiązującego problem (ew. jest to niemożliwe, o ile gdzieś jest) obniżam sobie reputację - nieciekawe podejście ;)

0

Nie. Reputacja jest brana pod uwage tylko w dzialach technicznych oraz jest obliczana na podstawie "likow" postow - nie zaakceptownych odpowiedzi (niestety). Reputacja (system obliczania) bedzie zmieniana, czeka na swoja kolej.

1

W takim razie, zostalo to zmienione w profilu uzytkownika.

0

A czy w panelu użytkownika też mogłaby być taka informacja? Chodzi mi o: Panel użytkownika \ Moje konto \ Start:

rep.png

Albo mi się wydaje, albo kiedyś w tym miejscu także była ta informacja, a teraz jest puste miejsce (ale mogę się mylić).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1