Automatycznie obserwowane wątki

0

Dlaczego wątki, w których się wypowiadam nie są automatycznie oznaczane jako obserwowane? Póki mam mniej niż <50 postów to mogę to sobie posprawdzać ale jak ktoś ma tego sporo to potem nie wiadomo czy ktoś odpowiedział na twój post czy nie. Tak samo jeśli chodzi o powiadomienie np czy @madmike teraz dostał jakieś powiadomienie, że go oznaczyłem? Ja np. dostaję tylko "Odpowiedział na Twój komentarz" ale jak ktoś oznaczy mnie w nim / poście to nie dostaję.

@mvt8 nic nie dostałem - nawet jak wpisałem to w osobnym poście :/

0

Ja tam dostaje powiadomienia. Moze byles niegrzeczny po prostu i nie zasluzyles? @mvt8

0

No i sprawa się rozwiązała, nie trzeba budzić Adama :D

0
mvt8 napisał(a)

Póki mam mniej niż <50 postów to mogę to sobie posprawdzać ale jak ktoś ma tego sporo to potem nie wiadomo czy ktoś odpowiedział na twój post czy nie.

Ja tam mam większość powiadomień wyłączonych, a żeby wiedzieć czy ktoś odpowiedział czy nie - mam wątki dodane do zakładek w bocznym pasku Opery; Dyskusja trwa - zakładka jest, koniec dyskusji - zakładka do kosza.

0

@furious programming, po to właśnie jest opcja Automatycznie obserwuj wątki, w których biorę udział, żeby sobie nie śmiecić na zakładkach takimi rzeczami... Niektórzy mają tam więcej rzeczy niż samo 4p :] Tu po prostu kolega jeszcze się nie nauczył obsługi forum...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1