Powiadomienia e-mail o działaniach anonimów

6

Wg mnie nie jest to zrobione tak jak powinno. Proponowałbym coś takiego:

  • powiadomienie o działalności użytkownika zarejestrowanego - nazwa użytkownika z hyperlinkiem do jego profilu na forum
  • powiadomienie o działalności użytkownika anonimowego - nazwa użytkownika bez hyperlinku

Teraz jest tak, że jeśli jest to użytkownik anonimowy, to w ogóle nie ma w powiadomieniu nicku który wpisał, trochę to bez sensu.

0

Nie tylko e-mailowe - te na forum również:
user image

2

Dodatkowo, bez sensu jest powiadamianie za każdym razem. Chodzi o to, że powinno byc wysłane jedno powiadomienie, ale kolejne już nie dopóki nie zaloguję się na forum (chodzi to o powiadomienia z subskrybowanych wątków).

Teraz jak mam obserwowany jakiś wątek to ciągle dostaję z niego powiadomienia, nawet jeśli go nie odwiedzam. Niekoniecznie musi mi pasować takie spamowanie. NAjlepiej by było, gdyby to było ustawiane per każdy wątek, a nie globalnie.

0

Jak rozumiem, mowa tutaj jedynie o powiadomieniach o nowym poscie w danym watku lub o nowym komentarzu, bo tylko w takim przypadku jest mozliwosc, aby niezarejestrowany uzytkownik podal swoj login. Racja, bedzie to przydatna funkcja.

0

Zrobione.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1