Powiadomienia - problem.

0

Mam 7 powiadomień, klikam se na ikonkę, a tu samo okienko z napisem "Powiadomienia" i nic więcej...

0

U mnie to samo.
Jak próbuję wejść bezpośrednio do: http://4programmers.net/User/Notify - jest puste pole :/
Powiadomienia przyszły jedynie na maila.


Edit: natomiast już powiadomienie o komentarzu od @cloudm33 działa (tzn.jest widoczne). Ktoś się bawił bazą danych? :P
0

O, mam to samo, dostałem powiadomienie o zmodyfikowaniu tematu :)

0

A ja miałem napisane, że mam 5 nowych, z czego w powiadomieniach wyświetla się tylko jeden, a do tego całe 4p mi lagguje jak ....

0

Potwierdzam problem. Na szczęście tylko jedno powiadomienie.

PS. nie działa dostanie się do powiadomień z Panelu.

0

U mnie to samo. Pokazuje, że czeka na mnie powiadomienie, a lista jest pusta, pokazują się tylko nowe (stare przepadły).
Co ciekawe, ja miałem wyłączone powiadomienia na email, a się włączyły (teraz je znowu wyłączyłem).
panel powiadomień u mnie działa. FF 15

0

Teraz ktoś naprawił i mam 1300+ powiadomień. :-D

1

1760 nowych powiadomień, jeee!
Development na produkcji ;P?

1

3380 powiadomień. Ha, wygrałem!

0

Kurde już robiłem screena bo myślałem że tylko ja jestem wyjątkowy ależ niestety znowu ugasiliście mój stan błogości :(

0

Ale macie popularność ja ledwie 177 ale tak serio to chyba zjadło wszystkie powiadomienia od 2012-08-16 i pokazuje je jako nowe.

0

user image
What tha...

0

weeee.png
I to bynajmniej nie jest fotomontaż :]

1

Z jakichś przyczyn posypała się jedna z tabel obsługujących powiadomienia, zrobiłem kopię aktualnego stanu, przywróciłem ostatni sprawny backup i zaktualizowałem liczniki. Niestety najprawdopodobniej nie uda się odzyskać rekordów z okresu pomiędzy backupem i wyzerowaniem tabeli. Czy już wszystko działa poprawnie?

2

Widziałem, że trzeba ściągnąć kogoś z ponadprzeciętnymi umiejętnościami w dziedzinie RE, żeby naprawić Coyote!

0

Mi zginęło parę powiadomień, ale spróbuję z tym żyć.

BTW, jaki jest sens trzymania 8k nieprzeczytanych powiadomień per użytkownik?
Nie możnaby wprowadzić jakiegoś systemu auto-oczyszczania, powiedzmy trzymanie ich maks. 30 dni?
A najlepiej konfigurowalne per użytkownik? (maks dni lub maks liczba powiadomień)

0

Aktualnie jest 180884 powiadomień należących do 4446 użytkowników, faktycznie można zastanowić się nad taką funkcjonalnością.

0

Hm...
Ja ciągle nie otrzymuję powiadomień z tego wątku.

0

Hmm, w MySQL czasem z niewiadomych przyczyn potrafila sie wywalic tabela, ale zawsze REPAIR TABLE t wystarczalo. Nie zdarzylo sie to jeszcze przy silniku InnoDB. Czy wszystko jest juz w porzadku?

0

No właśnie naprawa nic nie dała. Wszystko działa poza tymi powiadomieniami przy nowych postach, aktualnie staram się to zdiagnozować.

0

Powiadomienia przy obserwowanych watkach oraz nowych komentarzach juz dzialaja.

0

Powiadomienia o komentarzach działały, jedynie jeden typ nie działał. Coś zgubiłem przy przywracaniu backupów czy co?

0

Mi usunęło jakieś powiadomienia z połowy miesiąca, bo ostatnie mam z 18 sierpnia br. :P

2

Dobra, trzymać się, spróbujemy wgrać świeższy backup (który był rozgrzebany), mogą wystąpić anomalie pogodowe i porwania przez kosmitów. Na dalszy ciąg programu zapraszamy po reklamach.

1

Wgrałem co miałem, na większe cuda nie liczcie.

0

No i gitara. Dzieki.

0

Ja mam teraz permanentne dwa powiadomienia, które nie znikają mimo moich wygibasów.

0

Cały czas pokazuje mi że mam 23 nie przeczytane wiadomości (mimo że na liście wszystkie są już na biało, żadnej na żółto) i dwa tysiące powiadomień…

0

@Azarien, masz 2096 powiadomień, które nigdy nie zostały wyświetlone. Najświeższe są z trzeciego września, poza dzisiejszymi oczywiście. Obecnie jedyną dostępną metodą jest ręczne przeglądanie listy powiadomień, wyświetlenie strony powoduje zapisanie czasu wyświetlenia powiadomień i w konsekwencji uznanie ich za przeczytane. Zaraz je oznaczę masowo...

Prywatne wiadomości chodzą bez problemów, nic przy nich nie było ruszane, ten licznik zawsze zachowywał się dziwnie, sam miałem 11 "nieprzeczytanych" wiadomości. Wedle tabeli pm wszystkie wysłane do Ciebie wiadomości zostały przeczytane, j/w, poprawię w user.

Brakujący feature powiadomień zostanie dodany, kiedy tylko ktoś z nas znajdzie trochę czasu... Póki co pozostałych klientów zapraszam do wysyłania PM, zajmę się tym wieczorem.

0

Denerwują mnie te numerki. Czy da się to wyłączyć tak żeby tego dymka tam nie było? Mam teraz 459 w tym dymku zielonym - czy mogę prosić o oznaczenie ich jako przeczytane?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1