Jednorazowa możliwość podania powodu przeniesienia wątku

0

Np. taka sytuacja:

  1. powstaje wątek np. w dziale delphi
  2. przenoszę do działu newbie z powodem "wątek dotyczący podstaw"

tu jest w porządku - zostaje wyświetlone info u góry, przeniósł: kiedy, kto, dlaczego

  1. po jakimś czasie przenoszę do kosza np. na prośbę autora wątku, podając to jako powód przy przenosinach

tu jest już jest niepoprawnie - w koszu przy takim wątku wisi info o przeniesieniu, ale powód jest "wątek dotyczący podstaw" i czas przeniesienia po raz pierwszy

Nie został uwzględniony ani podany powód "na prośbę autora wątku" ani czas drugiego przeniesienia...

0

Nie chcę mi się tworzyć nowego tematu, więc tylko dodam, że te informacje o przeniesieniu wątku zbyt zwracają uwagę. Jak pierwszy raz zaglądam do nowego wątku, to mnie nie interesuje gdzie on był wcześniej. Bardziej łagodnym dla mojego wzroku byłoby zostawienie tak oczoje... informacji tylko dla twórcy tematu i ewentualnie osób które w tym temacie odpowiedziały (i może anonimów). Dodanie w opcjach profilu możliwości ich wyłączenia też jest dobrym rozwiązaniem (wtedy można zostawić jakąś małą nieprzykuwającą wzroku notkę).

0

Prędzej mały box umożliwiający rozwinięcie celem zobaczenia szczegółów, a nie jakieś filtry kto widzi, kto nie.

0

Obecnie madmike jest tak, ze informacje dotyczace danej strony (tak wiec rowniez watku na forum) sa logowane do dziennika zdarzen. Ktory to dziennik jest widoczny dla moderatorow. Obecnie wyswietlana jest ostatnia informacja o przeniesieniu. Mozliwe jest wyswietlanie informacji o pierwszym przeniesieniu watku badz ostatnim przeniesieniu (to tak najprosciej - taka zmiana to 2 min roboty ;))

1

No ja akurat korzystam z dziennika zdarzeń przede wszystkim ;) Ale staram się patrzeć od strony normalnego użytkownika (np. bacznie zwracającego uwagę co moderatorzy przenoszą do kosza), bo to tak trochę niepokojąco może wyglądać, kiedy w koszu znajdzie się coś z powodem usunięcia "zła kategoria forum", a faktycznym powodem będzie np. "na wniosek autora"

Ale oczywiście wiem, że to drobiazg i piszę bardziej "ku pamięci" ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1