Usuwanie powiadomień

0

Witam,

Tak jak w temacie. Dostaję powiadomienia, że ktoś dodał komentarz do mojego posta. Mogę wyświetlić pełną listę powiadomień, ale nie widzę nigdzie opcji czyszczenia tej listy. Da się to zrobić?

0

Obecnie - nie.

0

Hm warto by zrobić

0

Ok. W jakim celu to bedzie wykorzystywane? W celu "dbania" o porzadek w swoim profilu?

W ogole, powiadomienia beda unowoczesnione:

  • dojdzie opcja powiadamiania na e-mail i "w serwisie" (czyli wyswietlanie informacji o ilosci powiadomien) oraz poprzez e-mail LUB w serwisie
  • podswietlanie powiadomienia przez caly czas wizyty w serwisie (czyli do poki user nie zostanie wylogowany)
  • odznaczanie powiadomienia jako przeczytane jezeli np. wszedlem w watek, ktory obserwuje i ktorego dotyczy powiadomienie
0

Ok. W jakim celu to bedzie wykorzystywane? W celu "dbania" o porzadek w swoim profilu?

No na przykład - analogicznie jak wiadomości prywatne. Mam już 3 strony powiadomień, a z czasem będzie rosnąć w nieskończoność...

0

A da się jakoś wyłączyć te maile z powiadomieniami o komentarzach?

0

Jak wciskasz "Zapisz zmiany", to nie wyświetla Ci się komunikat "Podane hasło musi być identyczne w dwóch polach"?

0

Faktycznie - to było przyczyną. Pytanie zasadnicze - kto wpadł na pomysł, alby jeden formularz służył do zmiany hasła i ustawień profilu? Pierwszy raz takie coś widzę. Tak się po prostu nie robi. :|

0
somekind napisał(a)

Faktycznie - to było przyczyną. Pytanie zasadnicze - kto wpadł na pomysł, alby jeden formularz służył do zmiany hasła i ustawień profilu? Pierwszy raz takie coś widzę. Tak się po prostu nie robi. :|

A jak myslisz? :D
Tak bylo od zawsze...

Qyon cos zmienial w tym temacie, ale widze, ze uzytkownikom FF nadal nie do konca to dziala...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1