artykuly do dupy

0

Artykuły wejdz na ta strone i pokaz mi wszystkie artykuly na stronie cos nie widze...

0

1.Zmień słownictwo.
2.Są tam te artykuły. Na zielono są tytuły. Naciskasz i...bum ! Czarna magia otwiera Ci stronę z artykułem.

0
... napisał(a)

Artykuły wejdz na ta strone i pokaz mi wszystkie artykuly na stronie cos nie widze...

Hehe, LOL :]

Gdybym o tym pomyslal wczesniej, dodalbym odpowiedni manual na stronie "Pomoc" :D
Ale ok, w zalaczniku screen.

Po kliknieciu w czerwone pole przechodzisz do tresci artykulu.
Autor chyba byl pijany piszac ten watek ;)

0

Przy okazji pozwolę sobie zadać pytanie: to jest jedyny sposób prezentacji listy artykułów? Nie ma możliwości przełączenia do np. listy wszystkich tak jak było na starym 4p?

0

aadamie chodzilo mi o to ze padacznie wyszukuje sie interesujacy nasartykul np. musialbym 30 razy zmieniac strone na dalej, zamiast walnac jakas pelna liste artykolow mamy ich na stronie po 5?

0

Faktycznie. Prezentacja artykułów jest do d**y. Gdzie zasada 3 kliknięć?

0
... napisał(a)

aadamie chodzilo mi o to ze padacznie wyszukuje sie interesujacy nasartykul np. musialbym 30 razy zmieniac strone na dalej, zamiast walnac jakas pelna liste artykolow mamy ich na stronie po 5?

Nie lepiej skorzystac z wyszukiwarki? ;)
Dodam do tego komponentu wyswietlajacego teksty z danej kategorii, mozliwosc sortowania i wyswietlania okreslonej ilosci naglowkow na 1 stronie.

P.S. Zasada 3 klikniec to mrzonki.

0

Adam - moze i mrzonki, ale trzeba przyznac, ze przydalby sie jakis ladniejszy sposob prezentacji listy artykulow(najlepiej wszystkich na jednej stronie). Klikanie 20 razy nastepna strona jest dosc upierdliwe i co za tym idzie - zniecheca do korzystania ze strony. Oczywiscie mozna skorzystac z wyszukiwarki, ale tylko wtedy gdy dokladnie wiesz czego szukasz - a nie zawsze tak jest, poza tym wyszukiwarka nie jest w stanie w 100% zastapic dobrego "przegladania", bo po prostu nie taka jest jej funkcja.

0

To moze tez liste tematow wyswietlac na jednej stronie? ;) Ok, koniec sarkazmu, sorry.
Oczywiscie jestem otwarty na propozycje wyswietlania artykulow. Obawiam sie jednak, ze prezentacja wszystkich artykulow na jednej stronie spowoduje, ze strona bedzie ogromna (np. w przypadku dzialu "Delphi"). Ale jestem otwarty na nowe pomysly i sugestie: moze jakies linki do przykladowych stron, gdzie uwazacie, ze lista artykulow jest zrobiona ok?

0

W starym Coyote było to zrobione dosyć dobrze.

0

Adam - Delphi akurat calkiem niezle wyglada, ale np dzial asembler - FAQ :/ Imho masakra. Tak jak stwierdzili Lukasz i Coldpeer w poprzednije wersji dobrze to wygladalo, moze jest szansa, zeby dac mozliwosc wyboru sposobu prezentacji? Albo zrobic cos podobnego, bo tak niektore dzialy po prostu staja sie trudne do przegladania.
Wyswietlanie wszystkiego na jednej stronie - fakt nie pomyslalem o ekstramalnych przypadkach ;) Ale w sumie moze po prostu posortowac to alfabetycznie i wyswietlac partiami tak jak na wiki.

0

Hmmm, ok, czemu akurat w dziale Delphi jest ok, a w Assembler/FAQ - juz nie?

Na lisie artykulow, byc moze nie jest potrzebny krotki, 255-znakowy opis (zajawka) danego tekstu?

0

A moze wyswietlac opis danego artykulu po najechaniu na nazwe myszka(tak jak to jest na niektorych forach)? - Tytul artykulu daje ogolne pojecie o czym on jest, a w razie watpliwosci mozna bez otwierania artykulu sprawdzic czy to na pewno o to chodzi.

0

hmm, chodzi Ci o zajawke w atrybucie title, tak? Ok, da sie do zrobic (chyba ze sa inne pomysly), umozliwi to wydluzenie listy artykulow wyswietlanych na jednej stronie.

0

Tzm myslalem albo wlasnie o czyms takim albo o troche bardziej rozbudowanej wersji tego - jak najedziesz myszka na nazwe tematu to wyswietla sie "okienko" z informacjami o artykule albo poczatek artykulu. W praktyce wyglada to mniej-wiecej tak: http://img404.imageshack.us/img404/6070/asdzxc.jpg tylko moim zdaniem mozna by dac autorowi mozliwosc wyboru - albo bedzie sie tam wyswietlal poczatek artykulu(domyslna opcja - zeby nie trzeba bylo nic robic z istniejacymi artykulami) albo krotki opis wstawiony przez autora.

0

Powinna być możliwość przełączania trybów. Taki jak teraz jest jest atrakcyjny dla ludzi którzy czytają sobie "ot tak", można przekartkować każdy artykuł i wybrać te interesujące. Listy przydają się natomiast jak pamiętam że czytałem arta "zamykanie programów" i chcę do niego wrócić. Wtedy CTRL+F i mam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1