dostęp zablokowany

0

Taki oto komunikat dostałem odświeżając stronę

Jeżeli masz podstawy sądzić, że ta blokada została założona niesłusznie, możesz skontaktować się z osobą, która nałożyła blokadę
Użytkownik / IP / E-mail - / 85.17.201.157 / -
Powód Na czas 1 godziny, dostęp do strony został Ci odebrany ze wzgledu na użycie programów typu Teleport lub WebCopier
Założyciel
Przedawnienie 29-11-2009 21:43

próbując wpisać coś w pole(email wpisałem poprawny) dostałem(na stronie obsługi formularza) komunikat: Template Error:: You must set $recipient property

Żadnych programów o które jestem podejrzany nie używam.

0

U mnie też to było, ale chyba już naprawili ten problem.

0

To wynika z tego, iz staramy sie przeniesc caly serwis na nowa maszyne. Aby bylo to jak najmniej klopotliwe ,serwis obecnie dziala na dwoch serwerach, a sukcesywnie drugi bedzie przejmowal na siebie cala obsluge. Moga wiec wystepowac jeszcze tego typu problemy zanim wszystko zostanie "dograne".

http://4programmers.net/Nowości/Zmiana_serwera_i_możliwe_problemy_z_dostępem

0

No to już lepiej było wyświetlić sensowny komunikat, a nie jakiś oszczerczy bełkot :(

0

Też mnie to wkurzyło. Czułem się jak idiota, gdy napisałem parę zdań i próbując to wysłać napotkałem błąd.

0

Też mnie to spotkało. Zgodnie z sugestią próbowałem wysłać maila, i dupa. JavaScript na stronie uznawał mój mail za niepoprawny, po wyłączeniu JavaScriptu dostawałem komunikat z serwera. że nie może otworzyć strumienia.

0
somekind napisał(a)

No to już lepiej było wyświetlić sensowny komunikat, a nie jakiś oszczerczy bełkot :(

Ale nie rozumiecie, ze to nie bylo celowe zagranie?! Po prostu blad, ktory zostal szybko wyeliminowany.

0

TODO spojrzeć na kod js który sprawdza maila na stronie z banem

0

TODO i kod po stronie serwera - myślę, że jeśli ban jest wystawiany przez Coyote a nie przez modera, to kod nie może utworzyć obiektu usera i się wykrzacza - trzeba wtedy użyć maila na support na sztywno (zmienna).

0
Adam Boduch napisał(a)

Ale nie rozumiecie, ze to nie bylo celowe zagranie?! Po prostu blad, ktory zostal szybko wyeliminowany.

Ja rozumiem, tylko wydaje mi się, że w takich sytuacjach jak przeprowadzka czy remont generalny lepiej dać jakąś stronę informacyjną, nawet wyłączyć serwis na jakiś czas, zamiast przyprawiać użytkowników o palpitacje serca banami :)

0

Przejście miało być niezauważalne, ale doszło do mikro nieporozumienia w tak zwanym "timingu" między dwoma adminami. Wszyscy przeżyli, trochę stresu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Melisę polecam co bardziej strachliwym ;-)

0

Chyba znowu coś nie działa, bo i ja nie mogę się zalogować.

0

Usuń wszystkie ciastka z domeny 4p.

0

Ciasteczka usuwałem, próbowałem z innej przeglądarki (IE8, bo tak to na FF3 siedzę), reset hasła - nic nie pomaga, cały czas info o blokadzie loginu bądź maila.

0

Może jakiś firewall Ci zaczął coś wycinać? Bo patrzyłem w logi serwera czy nie ma jakichś problemów, ale nic z Twojego ipka nie widzę.

0

IP to ja mam akurat zazwyczaj zmienne. Firewall też nie, próbowałem z różnych kompów.

0

Czyli jak rozumiem masz nieslusznego bana? Wklej tutaj, co dokladnie Ci sei wyswietla (komunikat bana).

0

Ja dałem bana, ale na jeden dzień - o czym było w opisie powodu. Dawno powinien się przedawnić.

0

Zdaje się, że już działa.
Może Automatyczny Przedawniacz Banów Forumowych się zaciął, niczym systemy księgowe Orange.

Tak BTW - każdy ban jest niesłuszny, bo jest wystawiany na podstawie subiektywnych odczuć jednej osoby.

P.S. Gdy 3 minuty temu próbowałem napisać tu posta, to krzyczało, że "spambot now allowed".

0
somekind napisał(a)

P.S. Gdy 3 minuty temu próbowałem napisać tu posta, to krzyczało, że "spambot now allowed".

Często mi tak krzyczy jak piszę posty o tematyce botów, czy też krzyczało 2-3 miechy temu.

0

Z takim komunikatem się nie spotkałem.. mamy jakąś blacklistę słów? (to pytanie do Adama/Qyona)

0

<No signal?> Przydałoby się sprawdzić to mimo wszystko, bo czasami się pojawia jako "random feature".

0

Nic mi nie wiadomo o blackliscie slow.

0

Ja mam komunikat "spambot not allowed, please notify administrator" gdy dlugo pisze posta i sesja wygasnie. Wtedy czesto zamiast przeniesc do okna logowania (tak chyba powinno byc), pojawia sie ten komunikat.

0

Aha, no tak - calkiem mozliwe. Bo nie banuje Ciebie prawda?

0

Po prostu leci POST bez anty-bota, który by się wypełnił gdybyś wszedł jako anonim na formularz.. logiczne, ale fakt, że jakieś zapamiętanie danych i strona logowania miałaby sens. Ale to edgecase - pstrykaj "pamiętaj mnie" jak się logujesz i po kłopocie.

0

Dodam jeszcze ze przedtem w takiej sytuacji byl komunikat "nazwa użytkownika jest pusta", bo posta pisalem juz jako anonim. Po odswiezeniu strony bylo juz widac ze nie jestem zalogowany.

0
Marooned napisał(a)

pstrykaj "pamiętaj mnie" jak się logujesz

O właśnie! Teraz nerwicy dostaję bo od kilku lat mnie logowało bez problemu, a teraz jakoś mi nie chce tej sesji nadawać na dłużej niż do zamknięcia przeglądarki. Bawiłem się w czyszczenie cookie - dalej nie idzie. O zmianie przeglądarki nie ma mowy, za dużo mam tu bajerów (Firebug, ABP) do których się przyzwyczaiłem. Możliwe że przypadkowo walnąłem checkboxa jak logowałem się z innego kompa (inna podsieć). Są jakieś blokady autologinu w takiej sytuacji? W ustawieniach nic nie znalazłem.

0

Ja mam ustawione automatyczne logowanie na każdym komputerze, którego używam i działa.

0
Demonical Monk napisał(a)

O właśnie! Teraz nerwicy dostaję bo od kilku lat mnie logowało bez problemu, a teraz jakoś mi nie chce tej sesji nadawać na dłużej niż do zamknięcia przeglądarki. Bawiłem się w czyszczenie cookie - dalej nie idzie. O zmianie przeglądarki nie ma mowy, za dużo mam tu bajerów (Firebug, ABP) do których się przyzwyczaiłem. Możliwe że przypadkowo walnąłem checkboxa jak logowałem się z innego kompa (inna podsieć). Są jakieś blokady autologinu w takiej sytuacji? W ustawieniach nic nie znalazłem.

Oczywiscie - nikt nie mowi abys zmienil przegladarke. Ostatnimi czasy w kodzie serwisu nie byly wprowadzane zadne zmiany (przynajmniej nic o tym nie wiem) zwiazane z logowaniem.

  1. Wyloguj sie
  2. U dolu strony link: Usun cookies
  3. Sprobuj zalogowac sie ponownie

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1