Visual Studio 2005 Beta Experience [juz nie - Q] za free

0

Chcecie Visual Studio 2005 Beta Experience za free? Tu możecie wykorzystać nieco MS :>
http://www.microsoft.com/emea/msdn/betaexperience/plpl/
Po pomyślnym przejściu ujrzycie miły napis ;)
Your product should be with you within 28 days.

0

Dzis do mnie wlasnie doszlo. Jakis tydzien od zarejestrowania czekalem. Calkiem mile pudeleczko w srodku 4 DVD.
Zawartosc:
Koperta, pudelko na dvd, eee faktura? czy cos takiego :) + jakis pan proszacy o podpis ;)

  1. DVD MS SQL Server 2005 Developer edition community technology preview wersja 365 dniowa.
  2. DVD MS Visual Studio 2005 Team Fundation Server Beta 2 (cokolwiek to jest)
  3. DVD MS Visual Studio 2005 Team Suite Beta 2
  4. DVD jest najbardziej tajemnicze :> wefly247.net z opisem 'Everything a developer needs to know about building applications with VS 2005 B2.
    Tylko, ze z ta plyta jest bol, ani u mnie ani u znajomego nie chce ruszyc :D
    Cholera wie co to jest, moze akurat mi sie jakies wybrakowane trafilo. Nie bede marudzil zbytnio skoro rozdaja za free.

Pierwsze wrazenia?
Nie wiem dlaczego MS SQL Server zajmuje okolo 400mb oO.
Na pewno bede instalowal plytke 3. Jak sie blizej przygladne moze skrobne szczegoly wrazen.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej niz przy MS VS 2005 Prof. beta 1 gdzie przy kompilacji wywala mase warningow z opisem "deprecated" :P

0

Do mnie tez dzis doszlo :)
Na tej 4 plytce sa prezentacje nowych mozliwosci technologi .NET 2.0 Zeby chodzilo to bojarze trzeba komponent z internetu sciagnac i miec zainstalowanego office tzn chyba power point :P
Pierwsze wrazenia:
Nie testowalem MS VS 2005 beta 1. Natomiast jestem pod wrazniem tylu nowych mozliwosci ulatwiajaych i umilajacych prace kodera w drugiej becie.

0

Hmm.... fajnie :D Mam nadzieje ze szybko dostane to VS .NET przyda sie :D
Tak w ogole to se mysle czy to nie jest przypadkiem jakis tez lekki walek microsoftu - tzn podajesz adres itd. a po jakims czasie przychodza panowie i sprawdzaja ci kompa czy nie masz pirackiej kopii systemu i przy okazji chate czy nie masz jakis piratow :| Dzieki bogu rzucilem sie i wydalem jeszcze wtedy te 620zl i akurat to mam z glowy :P

A tak w ogole znacie jeszcze takie "darmowe okazje" ?

0

a czy to na pewno nic nie kosztuje? ten biuletyn to nie jest jakas prenumerata, czy cos takiego??

0
kfcool napisał(a)

a czy to na pewno nic nie kosztuje? ten biuletyn to nie jest jakas prenumerata, czy cos takiego??
Ja nic nie zapłaciłem :] a dziś dostałem maila:
Items in your order for Microsoft products were shipped today.

Order For: Visual Studio 2005 Profesional Edition Beta
Order Number: 01205007473923
Order Date: May 7, 2005

[<font color="blue">dopisane</span>]
Dziś, tj. 12 maja ok. godziny 11 doszła do mnie paczuszka - bardzo ładnie to wygląda :) na zajrzenie na zawartość płytek chwilowo nie mam czasu.

0

A czy po przyjsciu paczki placi sie ??
Jesli tak to ile ??

0

Nosz kurna,... czytać nie umiecie? :| [glowa]
Przecież wszędzie jest napisane, że to jest ZA DARMO
ech..... 8-|

0

Gotwe, czekam na paczuszke :) pisze ze niby 28 dni:(
A ile wy czekaliscie ??

0
Marooned napisał(a)

Nosz kurna,... czytać nie umiecie? :| [glowa]
Przecież wszędzie jest napisane, że to jest ZA DARMO(...)
Na pewno nie w tym wątku :>

0
Qyon napisał(a)
Marooned napisał(a)

Nosz kurna,... czytać nie umiecie? :| [glowa]
Przecież wszędzie jest napisane, że to jest ZA DARMO(...)
Na pewno nie w tym wątku :>
[glowa] [glowa] [glowa]
Ciebie nie podejrzewałbym o to :|

Chcecie Visual Studio 2005 Beta Experience <font color="red">za free</span>?
To temat i pierwsza linijka pierwszego postu :|

0

A po co to zamawiac? Nie lepiej sciagnac z msdn?

http://lab.msdn.microsoft.com/vs2005/

0
othello napisał(a)

A po co to zamawiac? Nie lepiej sciagnac z msdn?

http://lab.msdn.microsoft.com/vs2005/

Nie, nie lepiej poniewaz wysylana wersja jest inna niz dostepna na stronach - vs express, ktora jest znacznie przycieta. No chyba, ze posiadasz subskrybcje ;)

0
Marooned napisał(a)
Qyon napisał(a)
Marooned napisał(a)

Nosz kurna,... czytać nie umiecie? :| [glowa]
Przecież wszędzie jest napisane, że to jest ZA DARMO(...)
Na pewno nie w tym wątku :>
[glowa] [glowa] [glowa]
Ciebie nie podejrzewałbym o to :|

Chcecie Visual Studio 2005 Beta Experience <font color="red">za free</span>?
To temat i pierwsza linijka pierwszego postu :|
Ale do jasnej Anielki, żyjemy w Polsce i chyba powinniśmy używać polskiego! Do tego piłem z tym "Na pewno nie w tym wątku".

0
othello napisał(a)

A po co to zamawiac? Nie lepiej sciagnac z msdn?

http://lab.msdn.microsoft.com/vs2005/

No i oczywiscie na ma to jak plytki :D :P :>

0
Qyon napisał(a)

Ale do jasnej Anielki, żyjemy w Polsce i chyba powinniśmy używać polskiego! Do tego piłem z tym "Na pewno nie w tym wątku".
Ale do jasnej Anielki, zarówno produkt jak i cały proces zamawiania jest po angielsku, więc Ci co nie znają angielskiego nie mają tu co szukać bo w ogóle na tym nie skorzystają.
W ogóle cały post powinienem napisać po angielsku.

0
Marooned napisał(a)

(...)więc Ci co nie znają angielskiego nie mają tu co szukać bo w ogóle na tym nie skorzystają.
W ogóle cały post powinienem napisać po angielsku.
A co do tego ma język w jakim to się zamawia? Czy to, że gro dokumentacji jest po angielsku powoduje, że mamy zapomnieć o jezyku ojczystym?

// Do postu M. poniżej - Ech.. niewazne - Q

0

Do tych kto juz dostal paczuszke:

  • czy licencja z tej bety polwala na instalacje na 2 kompach ??
0
Qyon napisał(a)

A co do tego ma język w jakim to się zamawia? Czy to, że gro dokumentacji jest po angielsku powoduje, że mamy zapomnieć o jezyku ojczystym?
A gdzie ja piszę, aby o nim zapomnieć? :|
Pisałem tylko, że cały wątek przeznaczony jest dla osób znających język angielski.
Gdyby zarówno proces zamawiania jak i sam produkt był np. po aramejsku, to byłbyś w stanie przebrnąć przez serie odnośników, wypełnić formularz a potem jeszcze korzystać z zawiłych menu i dokumentacji programu? Wątpię, abyś wówczas zainteresował się takim programem.
Ale chyba nie powinno wtedy dziwić, gdybym użył aramejskiego w poście. Zainteresowani by zrozumieli.

W ogóle nie wiem po co ta bezsensowna dyskusja...

0

Do jasnej aramejskiej Anielki !

Dziś doszło ale jakoś nie chce mi się instalować gdyż:

  • pewnie zajmie sporo miejsca na moim małym dysku
  • pewnie mi się nie spodoba a całkowite usunięcie będzie niemożliwe

Z drugiej strony trochę mnie kusi, bo właśnie robię spory projekt w C#\WS\ASP.NET i może zrobiłbym go łatwiej i szybciej ... w związku z tym mam dwa pytania:

  1. czy to jest stabilne na tyle aby spokojnie pracować ?
  2. czy wspiera modelowanie w UML ?

pozdrawiam

0
  1. Ja pracuje na Visual studio i zadne na razie blędy powazne zaklocajace prace nie wyskoczyly. No pomijajac blad gdy czasami przez visala nie da sie zmienic roznych wlasciwosci z proporties ale wtedy wystarczy zrestartowac. I jeszcze jedne blad zauwazylem czasami refactoring nie dziala prawidlowo.
  2. Wspiera
0

Dzisiaj przyszla moja paczuszka :)
Od razu zaczalem instalowac Visual'a ... vs c++ instalowalo mi sie zaledwie godzinke... odpalilem, mulilo straszliwie przy prostych projektach... przyszlo mi jeszcze do glowy ze instalne msdn'a knowledge base do tego... to mi sie jak na razie 1,5h instaluje...

ogolny wniosek: nie ma co tego instalowac na badziewnym sprzecie... na pudelku pisze minium procek 600mhz... ja mam pIII 450 :P ... 600 pewnie tezby niewiele pomogla.. ale i tak sobie potestuje :)

0

hmmm...
http://4programmers.net/Forum/viewtopic.php?id=72077

popatrzcie na to i pomyślcie. Prooosze! [green]

0

TO CO PISZE PRZED ZAMÓWIENIEM :)
Wypróbuj - i skorzystaj z wyjątkowych zalet pakietu Beta Experience (Opłata za przesłanie pakietu - 10 ?).
TRZECIA LINIJKA OD PIERWSZEJ KRESKI U GÓRY STRONY
http://www.microsoft.com/emea/msdn/betaexperience/plpl/order.aspx

0

Zapowiadali od jakiegos czasu ze do pewnego dnia bedzie mozna zamawiac bete za darmo lecz pozniej wprowadza oplaty.

0

Za free ? To czemu na stronie widze:

Wypróbuj - i skorzystaj z wyjątkowych zalet pakietu Beta Experience (Opłata za przesłanie pakietu - 10 ?).

0

Za free ? To czemu na stronie widze:

Pewnie temu ze za free mozna bylo zamawiac bodaj tylko do 22 Lipca (taka "promocja")

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1