Witam,

pisząc program napotkałem na pewien problem. Program będzie znajdował się w Trayu i będzie posiadał komponent TCppWebBrowser. Czy da się w jakiś sposób, aby strona znajdująca się komponencie mogła się "skomunikować" z programem (np. przez JavaScript?)? Po prostu w tym komponencie będzie znajdowała się dynamiczna strona HTML z JavaScriptem i chcę, aby w określonych warunkach program sam pokazał się (zakładając, że będzie zminimalizowany do ikony w Trayu).

Problem w tym, że strona się nie odświerza, adres URL też się nie może zmienić...

Przegladając events znalazłem OnTitleChange. Poprzez JavaScript teoretycznie można zmieniać tytuł strony, poźniej taki tytuł wykryć eventsem, prasować go, żeby odczytać dane, ale to nie jest pewny sposób. Poza tym mam wątpliwosci, czy w ogóle by zadziałał (nie siedzę teraz przy swoim komputerze, więc ort! tego teraz sprawdzić :)).

Ja chcę po prostu wysłać jakiś dane do programu, chcę, żeby moja aplikacja mogła w jakiś sposób nasłuchiwać poleceń (przesyłanych np. poprzez JS).