Wersje Visuala i borlanda

0

Mam pytanie odnosnie wersji programow visual c++ i borlanda -> jakie sa najnowsze wersje tych programow , czy jest jakis patch do borlanda aby dzialal identycznie jak microsoft c++ (kto programowal w obydwu programach wie o co chodzi poza tym w borlandzie czasem pojawiaja sie jakies problemy jesli uzywa sie new i delete )

ps. nie mam polskich liter wie ktos jak by to zrobic aby sie one pojawily:] zamiast polskich liter w przegladarce internet expolorer mam |zóóBD</delphi>

0

borland raczej obsluguje projekty z visuala
(odwrotnie jest gorzej)
tutaj zalezy od wersji jezyka jaki zostal uzyty

co do nr wersji to zobacz na strony producentow

ps. polskie znaki sa kodowane za pomoca
(prawy/kodowanie/CE(europa srodkowa)/ ISO || Windows

0

Jeśli chodzi o Borlanda to jest to wersja 6, to samo tyczy się Visual'a. Najnowsze środowisko .NET posiada bodajże 6 wersje Visual C++

0

Jeśli chodzi o Borlanda to jest to wersja 6, to samo tyczy się Visual'a. Najnowsze środowisko .NET posiada bodajże 6 wersje Visual C++

Bzdury...
Aktualna wersja Borlanda to C++ Builder X (7 z kolei wersja). Jeżeli chodzi o środowisko od M$ to aktualna wersja to Visual C++ .net 2003, która jest oznaczona jako 7.1 ("czysta" wersja .net to 7.0).

Najnowsze VC++, jeszcze w wersji beta można pobrać z http://lab.msdn.microsoft.com/express/visualc/default.aspx ( Visual C++ 2005 Express Beta ).

0

A ja się nie zgodze, bowiem BuilderX nie jest kontynuacją Buildera. Dodatkowo Borland wprowadził jeszcze Borland Enterprise Studio for C++.

0

Dokładnie C++ Builder jest środowiskiem nastawionym na wieloplatformowość, a odnośnie Visuala to może się pomyliłem, ale słyszałem, że w 2003 .NET nic microsoft nie zmienił w kompilatorze oprócz tego, że przystosował go do platformy .NET

Przepraszam miało być BuilderX :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1