MSDN w VC++

0

Zainstalowałem Platform SDK.
Potem zainstalowałem VC++ 6.
Klikam na pomoc... i podaje mi informację, że nie mam zainstalowanego MSDN grr. Bez pomocy raczej cieżko cokolwiek napisać. Pytanie: co mam zrobić, by mieć zwykła pomoc?

0

Hi, powiem jak jest u mnie, bo nie wiem o jaka pomoc Ci chodzi
po zainstalowanie vc++ od razu w trakcie instalacji wrzucilem mu msdn , no i standardowym helpem jest u mnie wlasnie msdn, bo vc jako takiego helpa chyba nie ma

0

Zainstalowanie pelnego MSDN przed czy po VC++ powoduje e nie da sie go odpalic po wcisnieciu F1 :( Tylko zewnetrznie i uzywac szukaj.
Co do Platform SDK jest zapewne tak samo - powinien byc jakis exec zeby go odpalic i edzie musial dzialac niezaleznie od VC++ :(
Uzywam tylko pelnego MSDN-a wiec jak to jest z Platform jako samym nie wiem.

0

No rzeczywiście - też mam taki błąd. W ruch poszedł RegMon i w wyniku dochodzenia okazało się, że nie mam klucza "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\HTML Help Collections\Developer Collections" - należałoby go zdobyć od kogoś, komu pomoc działa.

0

A mozecie podac linka gdzie mode sciagnac msdn-a? Mam jakas wersje kwietniowa czy cos na 3CD

0

http://4programmers.net/view_faq.html?id=456
Ostatnia wersja to chyba luty 2003.

0

Hihi tylko ze tam znajdziesz tylko Platform SDK a nie nowe 3 CD z calym MSDN-em - zeby je zdobyc poszukaj na programach p2p the only way ;)

0

Cały MSDN zajmuje 2 CD, tyle że on jest nawet o MS Word, a to chyba cię nie interesuje, jednakże Platform SDK to tylko okrojona część całej wiedzy z MSDN!

0

Obecne najnowsze wersje MSDN-a zajmuja niestety ale 3CD [cygaro]

Proponuje zamknac juz ten temat bo sie dziwnie rozwleka :-8

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1