C++ kompilator dev odzyskanie pliku

0

Witam ,
mam taki problem pisałem pewną funkcje gdy ją ukończyłem, zabrałem sie za następną gdy byłem w połowie chciałem zobaczyc cos co było w poprzedniej i okazało sie ze niefortunnie nadpisałem poprzedni plik to znaczy . Mam zadanie 2 plik exe gdzie jest zadanie 2 mam plik zadanie 3 exe gdzie jest faktycznie zadanie 3 ale w plikach cpp jest zadanie 3 w zadaniu 2. Jak moge odzyskać tresc pliku opcja cofnij nie dziala ,mam nie skompilowany plik cpp zadanie 2 z błeda trescią , exe zadanie 2 z poprawnym wykonaniem i zadanie 3 z poprawna trescia i wykonaniem. ? ktos wie jak to odzyskać troche sie napracowałem , w sumie skompilowana tresc w pliku exe jest ale jak znów mieć to w pliku cpp?

1

Odpowiedź jest prosta:

  1. Samodzielnie nie dasz rady - przynajmniej w najbliższe 2-3 lata (termin z treści pytania zgaduje)
  2. Zawodowe odzyskiwacze danych mają marne szanse na odzyskanie (ale opłata nie zależna od wyniku), jęzeli nie było to 100 tys wierszy to się nie opłaca.
  3. Są dekompilatory ale kod który dają przeważnie jest beznadziejny.
0

Myslałem że skoro ten plik cpp jest nie skasowany i istnieje plik exe to da sie jakos ten nieskompilowany do złej tresci przywrócic by był spójny z exe , no ale cóz pisze od nowa...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1