OpenGL w MS Visual Studio

0

Mam pewien program(cały projekt z Visuala) korzystający z OpenGL. Próbuję go skompilować i się pojawia.
1>LINK : fatal error LNK1123: failure during conversion to COFF: file invalid or corrupt
W linkerze Enable Incremental Linking ustawiam na No. i wydaje się, że powinno być Ok, ale dalej coś mu nie pasuje?

1>Gl_template.obj : warning LNK4075: ignoring '/EDITANDCONTINUE' due to '/INCREMENTAL:NO' specification
1>LINK : fatal error LNK1123: failure during conversion to COFF: file invalid or corrupt

O co chodzi?

0

Zainstalowałem nowego Visuala 2013 i teraz pokazuje taki błąd?
Error 1 error LNK1181: cannot open input file 'glaux.lib'
Ściągnąłem z interentu glaux.lib, i wkleiłem do katalogu C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v7.1A
Al nic to nie pomogło, gdzie powinienem wkleić glaux.lib?

0

1>LINK : fatal error LNK1123: failure during conversion to COFF: file invalid or corrupt
Należy zainstalować SP1 do Visuala 2010.

1>Gl_template.obj : warning LNK4075: ignoring '/EDITANDCONTINUE' due to '/INCREMENTAL:NO' specification
Olać. Albo wyłączyć edit and continue gdzieś głęboko w opcjach projektu żeby zniknęło.

Al nic to nie pomogło, gdzie powinienem wkleić glaux.lib?
Nigdzie; to nie jest standardowa biblioteka Visuala - nic mu nie dogrywaj do katalogów, trzymaj ją w katalogu z projektem.

Poza tym nie używaj glaux. Używaj FreeGLUT.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1