CodeGear C++ Builder - ILINK32 Error

0

Ledwo co zainstalowałem CodeGear C++ Builder 2007, tworzę pierszy projekt i kiedy daję Run wyskakuje mi:

[ILINK32 Error] Fatal: Unable to open file ''
Taki błąd mam w każdym nowo utworzonym projekcie - czy to konsolowym czy graficznym. Dlaczego zawsze wywala się a linkowaniu?

//edit: kiedy projekt zapisze się w domyślnym katalogu project to jest ok. Ale jak w innym to wywala błąd. Można to jakoś zmienić?

0

dawno nie pisałem w delphi czy w c++ builderze, ale chyba miałem podobny problem (nie jestem pewien, tylko coś mi się kojarzy).
chodziło o to, że wtedy nie mogłem mieć w ścieżce do program żadnych spacji ani symboli niealfanumerycznych.
czyli musiałem zmienić ścieżkę
"D:\C++\Program 1"
na
"D:\cpp\Program1\

0

Dzięki - to by troch wyjaśniało.

Swoją drogą - twórcy nie przewidzieli że może ktoś będzie trzymał projeky w "Moje [spacja] Dokumenty"...? Nezłe partactwo...

0

Twórcy nie mają polskiego windowsa. U mnie działa wszystko nawet jeśli są spacje w nazwie.

0
krwq napisał(a)

Twórcy nie mają polskiego windowsa. U mnie działa wszystko nawet jeśli są spacje w nazwie.
Dziwne... Myślisz że polska wersja ma jakieś różnice w interpretowaniu spacji w nazwe plików? Spacja rozdziala argumentu, i tyle. Zresztą tu nie chodzi o spacje - sprawdziłem. Chodzi o to że pewien podfolder w ścieżce ma nieszczęsną nazwę "C++", i chyba o te + się tu rozchodzi...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1