thinking n c++ tom 1 czy drugi?

0

Cześć. Mam do Was pytanie. Potrafię już trochę programować w c oraz c++ ale teraz chce nauczyć się bardziej profesjonalnego programowania oraz rozszerzyć swoją wiedzę. Dowiedziałem się że książka "thinking in c++" jest do tego dobra tylko mam dylemat który tom kupić ponieważ pierwszy jest z 2002 roku wiec trochę stary. Myślałem żeby może kupić obydwie ale data wydania 1 tomu 2002 to trochę dawno. Co Wy o tym myślicie?

0

Ja myślę że jest rok 2009 a specyfikacji C++0x ciągle nie ma. Dlatego uważam że od 2002 nie wiele zmieniło się w C++. Polecam "C++. Zaawansowane programowanie".

0

C++0x też nic nie zmieni tylko wprowadzi nowe rzeczy i ułatwienia. Więc nie ma problemu by kupić starszą książkę, poczekać do oficjalnego wydania C++0x i wtedy uzupełnić wiedzę o tę parę dodatków jakie się pojawią.

0

Zciągnij sobie w pdfie jedną i drugą wersje porównaj a potem kup książkę.
To kóry tom wybrać zależy w jakim stylu uczyłeś się programować.
To chyba będzie najprostsze rozwiązanie

0

ja bym zaczął od tomu 1 niektóre działy możesz pominąć lub tylko przejrzeć;)

0

ref :
Nie wie ktoś skąd wziąć za darmo rozwiązania do obu tomów ? : )

0

Ze swojej głowy :P.

0
Linxaddict napisał(a)

Stąd: http://www.mindview.net/Books/DownloadSites

ale to są kody do programów, a ja potrzebuje odpowiedzi do ćwiczeń :-P

@Fanael - to swoją drogą, ale potrzebne mi są do powtórki, a wiadomo że lepiej spojrzec w gotowca czy wszystko gra niż testowac po kolei ;p To co nowe oczywiście sam sprawdzam, ale to co już kiedyś się uczyłem nie chce mi się po prostu ;-P

0

jak chcesz za 10 pln mogę się podzielić jbc prv

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1