Cześć,

mam problem z aplikacją napisaną w C# a uruchamianą na komputerze z procesorem dual core. Program działa poprawnie od kilku miesięcy na kilkunastu komputerach z różnymi procesorami jedno rdzeniowymi. Nie działa jednak na maszynie z dual core. Na czym polega problem. Zadaniem aplikacji jest nasłuch na bazie danych co 2s i w razie konieczności wykonanie jakiegoś zadania. Aplikacja do pierwszego wykonania zadania działa poprawnie, po czym ustają zapytania do bazy danych, zdarza się, że ustają same wcześniej. Ponowne uruchomienie aplikacji sprawia że wykonuje ona zaległe zadanie, po czym ustają zapytania do bazy danych. Nie lecą żadne wyjątki (wszystko w try..catch + logi z działania) aplikacja zachowuje się jakby cały czas działa. Odpytywanie bazy miałem na timerze i w oddzielnym wątku (backgroundworker) jednak nic nie pomogło. Baza i dane w niej zawarte są poprawne, gdyż na tej samej bazie działają poprawnie inne komputery z tą samą aplikacją. Połączenie do bazy danych jest otwierane przed każdym zapytaniem (co 2s) i zamykane. Dodam jeszcze raz, że na wszystkich komputerach jedno rdzeniowych na jakich testowałem i na jakich jest uruchomiona aplikacja ten problem nigdy nie wystąpił.
Ktoś wie co może być przyczyną takiego zachowania?

Pozdrawiam,
Paweł