starup za 100 $ co polecacie z elementów Visual Studio C#

0

Cześć. Potrzebuję dla mojego biznesplanu genialnej usługi sieciowej stworzyć jej silnik ale bardzo słabo znam C# jako jedyny z Visual Studio Express oraz posiadam zapłaconą usługę na serwerze FTP Php/Linux. Czy mógłby mi Ktoś pomóc dobrymi radami które nic nie kosztują nakreślić co jest możliwe do użycia wobec podanych wyżej moich walorów. Poczytałem trochę książek o Web 2.0 i innych startupach za 100 $ i pomyślałem sobie, czy na tym Forum dałoby się zapoczątkować może jakąś szerszą wymianę poglądów na ten temat, który wydaje mi się mógłby zainteresować a przynajmniej powinien innych jak ja bardzo słabo zorientowanych w technologiach, językach programowania czy narzędziach.
Windows 10 przybiera na sile i dlatego raczej z obranej już drogi nie zejdę. a więc Visual Studio oraz Windows 10 i język C# i jak najniższe koszta sztywne rozpoczęcia biznesu w postaci startupu na przysłowiowym 100 $ to jest to co mnie najbardziej interesuje. Zapraszam do szczerych nawet do bólu wypowiedzi byle konstruktywnych pozdrawiam Ortegaaa

0

Visual Studio Express oraz posiadam zapłaconą usługę na serwerze FTP Php/Linux

Trudno powiedzieć, czy da się jedno z drugim połączyć bez szczegółowszych informacji co ten serwer może a czego nie.
PHP to nie C#.

0

Dla mnie pewnym wyznacznikiem potrzeb rynku w rozumieniu znalezienia potencjalnych klientów są oferty pracy. Bo można przyjąć, że pracodawcy mają znacznie większe możliwości zbadania rynku konsumenta od ciebie i stąd wynika ich zapotrzebaowanie na określonych specjalistów.

Praca

Porównaj oferty dla .NET/C# i dla PHP/Linux i skonfrontuj ze swoimi umiejętnościami, a także z tym, co by ci bardziej odpowiadało. Patrz na to, co lubisz robić i z czego mogłaby wyniknąć jakaś pasja i specjalizacja. Być może stąd wyniknie pomysł na produkt.

Warto też spojrzeć na profesjonalne podejście do współpracy z klientem na etapie specyfikacji produktu.

http://4programmers.net/Forum/Off-Topic/270499-start-up_nieudane_inwestycje_przyczyny?p=1249145#id1249145

Mam wspomnienie z czasu pisania pracy magisterskiej. Musiałem się trzymać tematu pracy, ale prowadząc rozmowy z pracownikami pewnych działów uczelni, doszedłem do wniosku, że ich potrzeby są ogromne i brakuje im wielu narzędzi, lecz nie tego, co było moim tematem.

0

ja już mam wszystkie aspekty biznesowe rozwiązane oraz multum potencjalnych Klientów, którzy oczekują już na zapowiadaną od dawna usługę !
problemem jest dla mnie strona programistyczna - konkretnie mam zacinający się prymitywny mechanizm nawet można rzec daleko sprzed epoki industrializacji...
raczej jeszcze wszystko zasadniczo mam na papierze.
Rzecz w tym, iż nie mogę nigdzie dowiedzieć się konkretnie jakie technologie da się użyć dostępne w Visual Studio Express a więc mocno przecież promowane przez Microsoft z moimi ograniczeniami głównie ma to być pokazowy projekt startupu od strony sztywnych kosztów własnych na poziomie nie przekraczającym 100 $.

Skoro powstały i nadal powstają cudowne książki z gotowymi ideologiami od USA przez cudowne recepty żydowskie ! gdzieś w helionie.pl widziałem a nawet wodzów Tsun Zu ?! przepraszam za pisownię ( nie znam chińskiego ) to zauważalnym dla mnie jest totalny brak gotowej pozycji na Rynku jak użyć darmowego środowiska Visual Studio Express w odniesieniu do najtańszego serwera FTP ( Php / Linux ). Czy dałoby się użyć xbap ?! a więc w przeglądarce uruchamianej aplikacji chociaż Sklep Microsoftu do dystrybucji programów jest osiągalny.

Głównie poza kosztami sztywnymi za użycie zaawansowanych technologii np. mikropłatności mobilnych żerujących na poziomie 60 % zarobku z każdej transakcji jeszcze gdybym miał zatrudnić sztab programistów zainteresowanych życiem z konserwacji totalnie przestarzałej konstrukcji programistycznej to moim zdaniem jest główna przyczyna padania startupów jak muchy oczywiście pierwsze śliwki robaczywki jak mawiała moja babcia. gdzieś doświadczenie na własnych błędach trzeba zdobyć jednakże od strony programistycznej chyba można nad problemem ogarnięcia dostępnych darmowych technologii byłoby rozpocząć może jakąś konstruktywną rozmowę i Forum programistów wydaje mi się takim najbardziej naturalnym miejscem gdzie zainteresowanie tematem powinno być znaczne skoro jakieś Krzemowe Doliny w Polsce mają obecnie wzięcie. Może więc jest to czas porozmawiać szerzej o kosztach o cięciu koszów własnych miast używać co by chciał Microsoft czyli chmurę i inne mobilne gotowe płatności pożerające cały jakikolwiek dochód ze startupu zanim początkujący biznesmen zdobędzie pierwsze doświadczenie. O to właśnie mi chodzi aby tego króliczka gonić ale nie pozwolić oskubać doszczętnie... Ortegaaa

0

W takim razie zaszło małe nieporozumienie. Na pewno nie było ani twoją, ani moją intencją.

Jeśli o mnie chodzi, to pisuję tu najczęściej artykuły i to dla przyjemności, a mam pracę na etacie, z której jestem bardzo zadowolony.

Artykuły

Od dawna znacznie więcej dzieje się na forum.

Sam korzystam w pracy z takich funkcjonalności VS C# Express, jak dobra współpraca z MS Office (techniki .COM) i dobra współpraca z MS SQL Server Management Studio Express.

2

Potrzebuję dla mojego biznesplanu genialnej usługi sieciowej stworzyć jej silnik ale bardzo słabo znam C# jako jedyny z Visual Studio Express oraz posiadam zapłaconą usługę na serwerze FTP Php/Linux

Chcesz postawić stronę napisaną w C# na serwerze FTP PHP/Linux?

Ustalmy, bo mylisz te pojęcia cały czas:

  • serwer FTP: komputer który udostępnia usługę FTP (File Transfer Protocol), czyli po prostu wrzucania tam i z powrotem plików
  • serwer PHP: komputer który udostępnia usługę wykonywania programów napisanych w PHP
  • serwer Linuxowy: komputer który jest serwerem na którym jest zainstalowany linux.

Nie potrzebujesz ani tego, ani tego, ani tego. Jeśli chcesz pisać w C# to nie potrzebujesz serwera PHP (FTP to kwestia trzeciorzędna, a linux jest niewskazany). Za to potrzebujesz czegoś co potrafi hostować strony napisane w C# - na przykład azure - https://azure.microsoft.com/en-us/.

zauważalnym dla mnie jest totalny brak gotowej pozycji na Rynku jak użyć darmowego środowiska Visual Studio Express w odniesieniu do najtańszego serwera FTP ( Php / Linux ).

Bo to niemożliwe. Za to jest pełno materiałów na temat pisania stron pod azure, np. https://azure.microsoft.com/en-us/documentation/articles/web-sites-dotnet-get-started/ (więcej: https://www.google.pl/search?q=azure+C%23+asp.net+tutorial ).

0

raczej chodzi mi o bardziej biznesowe technologie b2b Workflow Fundation SharePoint i inne bym mógł skoncentrować się na startupie jako biznesie przy minimum pracy programisty ale również bez pomocy całego sztabu koderów którzy by wraz z gotową ofertą mikropłatności doprowadzili mnie do bankructwa w tym sensie zanim bym zdobył jako biznesmen jakiekolwiek pierwsze własne w tym zakresie doświadczenia.
Jestem pewien, iż na tym Forum jest sporo ludzi jak ja początkujących biznesmenów którzy nie chcieli by utknąć w kodowaniu na wieki wieków i szukają ujścia swoim pomysłom biznesowym i ze zdziwieniem zapewne odkrywają jak wielka jest przepaść pomiędzy takim Steve Jobsem a polską rzeczywistością gdzie nawet nie próbuje się na taki temat szeroko porozmawiać... Można zauważyć jak o elementach niektórzy próbują ale ukradkiem tak wymyślają jakieś niestworzone nawet historie aby Kogoś tutaj naciągnąć na Forum do już nie wykonania kawałka kodu ale nawet choćby jakiegoś bardziej konstruktywnego inspirującego opisu w kilku zdaniach. w tym sensie...

0

@msm właśnie jak za pomocą C# Visual Studio Express zaprżac maksymalnie serwer php udostępniający na silniku Linux ja to rozumiem tylko pytam rzuciłem temat jak to maksymalnie nagiąć do wykonania roboty aby może i ominąć sklep Windows czy da się uruchomić plik xbap lub jakkolwiek inaczej serwer php/linux tylko do obsługi terminala udostępnionego użytkownikowi

natomiast jest druga część silnik usługi który bez Azure chmur czy serwera Windows może przecież być na porzuconych na strychu laptopach z solarnym zasilaniem które same będą składową silnika usługi bezobsługowego w tym sensie aby zmieścić się w koszcie sztywnych wydatkach na poziomie nie przekraczającym 100 $

czyli dosłownie można samemu programiście sobie wykonać system płatności jako PRO FORMA będzie to uciążliwe dla użytkownika i nie pozwoli na wstępnym etapie miesięcznie na obrót 1.000.000 USD ja to rozumiem natomiast ja chcę wystartować z dużym nakładem własnej pracy programistycznej w tym mniej więcej sensie aby w ogóle o własnych siłach utrzymać się na prawdziwym Rynku bez wsparcia Funduszy Unijnych i innych Sponsorów. Microsoft najpierw dopracowuje przecież Windows 10 a opakowanie tego solidnego produktu w reklamy i inne dodatki przyjdzie przecież na to czas ! najważniejsze aby zrobić dobry produkt usługę jako platformę biznesową podobnie jak banki mają swoje silniki które następnie są używane do nieustających promocji dostarczając bankowi bezustannie świeże mięsko spragnionych nowych kredytów

w tym sensie że najpierw trzeba coś zrobić a'la Woody Alen niskobudżetowa produkcja mając na celu doskonały start z perspektywą budowy silnej marki na Rynku. Konkurencja tego ma zwyczajnie NIE WYTRZYMAĆ... cięcia kosztów własnych i dlatego niektóre startupy jak Google kwitną...

0
Ortegaaa napisał(a):

raczej chodzi mi o bardziej biznesowe technologie b2b Workflow Fundation SharePoint i inne bym mógł skoncentrować się na startupie jako biznesie

Startup w Workflow Foundation i SharePoint? To dodaj do tego jeszcze jakiś Mainframe i Oracle Enterprise, żeby było tak w pełni startupowo. :D

0

właśnie jak za pomocą C# Visual Studio Express zaprżac maksymalnie serwer php udostępniający na silniku Linux ja to rozumiem tylko pytam rzuciłem temat jak to maksymalnie nagiąć do wykonania roboty

Ale zrozum, że próbujesz zaprząc pociąg do orania pola.

albo serwer z PHP (nie ważne czy na Linuksie czy nie), ale wtedy piszesz w PHP a nie w C#,
albo piszesz w C#, ale wtedy potrzebujesz innego, odpowiedniego dla .NET, serwera.

0

podziękowanie za Wasze cenne rady. Jednakże w zapytaniu ja ogólnie opisuję problem startupu jako totalny całkowity koszt sztywnych wydatków
mam świadomość rozdziału terminala prostego programiku udostępnianego użytkownikom przez sklep Windows lub jako np. gdyby się udało plik xbap umieścić na serwerze php

generalnie aby założenia sztywnych kosztów nie przekroczyć w tym zakresie nie ma serwera Windows Azure czy mikropłatności jako gotowych zewnętrznych które by po pierwsze pożarły cały zysk na śniadanko, po wtóre ja nie chcę być totalnie uzależniony od obcego kodu i grymasów ich dostawców w tym pływających cen Ich usług

w związku z powyższym rozumiem, iż jako programista początkujący biznesmen znający bardzo słabo jeden tylko C# promowany przez Microsoft język dla Internetu jako główny środowiska projektowego Visual Studio Express, ubzdurałem sobie aby poznać od razu rzucić się na głęboką wodę na najbardziej zaawansowane jakieś technologie dostępne w tej wersji darmowej Visual Studio. chyba dobrze zrozumiałem strategię Microsoftu skoro w darmowej wersji Express to umieścił chyba w tym właśnie celu ?

tak więc zdziwiony jestem, iż na tym Forum jakoś cichutko jest o tym i Nikt się zasadniczo NIE DOMAGA szerszej rozmowy ?! Nikt nie chce dociec publicznie dlaczego taki Google ze startupu jest dziś kilka lat później GIGANTEM ?!!! Internetowego biznesu

0

Może ja dopowiem, iż moje ewentualne tutaj na forum zapytania jak pozwalam sobie zamieszczać są w trakcie moich rozmów z autorami książek dla programistów i innymi rozmowami biznesowymi jakie telefoniczne i twarzą w twarz tudzież zwykłe sondowanie zdolności Rodaków do konstruktywnej może i współpracy w b2b a już niekoniecznie prostym kodowaniu

wniosek jest iż odważnych jakich koncepcji publicznie swoich może i zamysłów biznesowych na jaki startup od niedawna tutaj zaglądam wobec tego na takie informacje raczej na tym Forum próbuję określić użyteczność dla mnie osobiście co ja bym ewentualnie zyskał ideowo a z nowych technologii dostęnych w najbardziej prostej wersji Visual Studio Express ?! za pomocą wyszukiwarki w serwisie znalazłem oferty jedynie płacowe zatrudnienia nawet do 11.000 PLN

i dlatego jestem pewien, że zainteresowanie startupem za 100$ byłoby warte może i szerszej dyskusji na tym Forum. Ortegaaa

3

wniosek jest iż odważnych jakich koncepcji publicznie swoich może i zamysłów biznesowych na jaki startup od niedawna tutaj zaglądam wobec tego na takie informacje raczej na tym Forum próbuję określić użyteczność dla mnie osobiście co ja bym ewentualnie zyskał ideowo a z nowych technologii dostęnych w najbardziej prostej wersji Visual Studio Express ?!

Osoby, które nie potrafią zbudować składnego zdania, mogą mieć poważne trudności w biznesie. I nie chodzi o to, że ja się czepiam, po prostu nikt po przeczytaniu takiego potoku wyrazów nie będzie traktował go poważnie.

0

osąd jest fałszywy z zasady, ponieważ jest wiele specjalności kształconych na target mało kontaktowy: np. pediatra , geriatra a nawet psychiatra często mają z zasady przed sobą pacjenta nawet dosłownie niemowę i taki psychiatra musi użyć rozumku swojego WRESZCIE !

w biznesie skoro o tym mowa, klient nie potrafi bardzo często określić czego tak naprawdę potrzebuje; używając jakiś opisów często jeszcze pogarsza sytuację i dobry programista to człek przede wszystkiem rozumny, potrafiący pomimo totalnie zaćmionego opisu dać klientowi co On językiem ciała może bardziej niż językiem mówionym czy pisanym próbuje OPOWIEDZIEĆ
o zwoim problemie a w biznesie głównie myśl ulotna jest najważniejsza aby to co jam w trakcie pisania nawet i w ostatniej chwili sam załapał przekazać jak najszybciej drugiej stronie po której spodziewam się programisty a nie durnego kodera...

pozdrawiam serdecznie

0

Każdy kolejny post autora tego tematu utwierdza mnie w przekonaniu, że jest on kompletnym idiotą i analfabetą albo najzwyklejszym trollem :)

0

chyba chłopcze nie znasz wypowiedzi klientów co z programistami jak opisują swoje relacje i ogólnie jak tępe jesteście... mało kumate a wymagania byście tylko żądania płacowe
w sensie najlepiej jakbyś kliencie sam se zrobił a mi zapłacił... w firmach są pośrednie specjalności do rozmów z klientami aby przetłumaczyły koderowi prostą łopatologię bo to je taki chłop z klapkami po bokach...

pytanie czy to o Tobie lars czy lypko taka opinia po Internecie śmiga ?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1