Visual Studio 2015 Błąd signtool not found

0

Witam,
Wczoraj zainstalowałem na swoim komputerze Visual Studio 2015, dopiero zaczynam uczyć się języka C# i w momencie kiedy próbuje udostępnić mój projekt wyskakuje mi ten o to właśnie błąd
<image>96456d1765.png</image>
Czy ktoś wie co należy zrobić, może przeinstalować Visual Studio ?

2

Udostępnić projekt? W jaki sposób i po co? Chcesz użyć ClickOnce? Nie musisz tego robić, wystarczy zbudować projekt i udostępnić komuś katalog bin\Release.
Wejdź w ustawienia projektu, odznacz opcje cyfrowego podpisywania projektu ClickOnce (i samego assembly), powinno pomóc.

0

Sory, opublikować nie mogłem w taki sposób żebym mógł go normalnie zainstalować. Zrobiłem tak jak powiedziałem i problem został rozwiązany, bardzo Ci dziękuje za szybko odpowiedź ;)

0

Cześć. Idź do zakładki jak pokazuje obrazek... ptaszki są niezaznaczone ale aktywne wobec tego zaznacz każdego ptaszka i odznacz aż Ci się blok wyszarzy...

Microsoft to som rympały dowciapne czasem i do tego trzeba się przyzwyczaić... ale tak właściwie to można by powiedzieć o wszystkich Wielkich co wyprzedzają swoją Epokę... czytaj totalny brak zrozumienia maluczkich...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1