ile zarabiają informatycy?

0

Ile zarabia informatyk (nie programista) np. w jakiejś korporacji pracujący jako taki pomocnik helpdesk, że jak coś się zepsuje to wkracza by naprawić usterkę? Mógłby ktoś podać jakieś przykłady? Np. w takim Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie ma z 3tys brutto np. w takim BPH czy raczej nie???

0

Wroclaw: 5tys. brutto Credit Suisse, 2.5tys w Eurobanku. Plus rozne dodatki jak to w korporacjach :P Oczywiscie mowie o helpdesku.

0

niewystarczająco :p

0

Jeżeli naprawde 5k można wyciągnąć za zwykły helpdesk to ja bym powiedział że całkiem nieźle ;p

0

Mój kumpel robi w helpdesku, zawsze na gadu ma opis "całe życie z debilami".
Ma chyba coś koło 3k (w Wawie, filia dużej firmy zagranicznej, ale nie banku). Ale ja bym czegoś takiego nawet i za 5k nie chciał robić, nie mam cierpliwości ;P

0

taa... kazdy moze wpisać cokolwiek, wiec oferty juz są kosmiczne i nierynkowe dla niektórych zawodów.

0

a na forum jest inaczej?

0

Tak, na forum wypowiadają się użytkownicy, których wiarygodność można ocenić czytając uprzednie dyskusje.

W ramach ciekawostki :
http://jakapensja.pl/vote.php?id=76
"Dlaczego tak oceniasz? Zgaduję."

0

Oferty pracy, w których podają widełki są zazwyczaj dosyć specjalne i wszędzie gdzie widziałem widełki to były one bardzo wysokie. 90% takich ofert to były oferty pracy pisane po polsku, natomiast sama praca była np. w Berlinie.
A programistom raczej nie zależy, żeby zarabiać mniej, tak więc wątpie, żeby ktoś na tamtym forum jeździł za za wysokie wynagrodzenie.

0
rnd napisał(a)

Oferty pracy, w których podają widełki są zazwyczaj dosyć specjalne i wszędzie gdzie widziałem widełki to były one bardzo wysokie. 90% takich ofert to były oferty pracy pisane po polsku, natomiast sama praca była np. w Berlinie.
A programistom raczej nie zależy, żeby zarabiać mniej, tak więc wątpie, żeby ktoś na tamtym forum jeździł za za wysokie wynagrodzenie.

mógłbyś to napisać po polsku bo naprawdę nic nie zrozumiałem [???]
na jakim "tamtym forum" :|
jakie "widełki" :| kto tu pisał o jakichś widełkach?

0

Słownik:
widełki - zakres kasy, jaki można wyciągnać na danym stanowisku
tamte forum - forum wyżej wspominanej strony, na którym można oceniać, czy podana wielkość jest realna.

No nie mów, że nie wiedziałeś co to są widełki ;p

0

No nie mów, że nie wiedziałeś co to są widełki ;p

No jak to - przeciez to takie na trzonku z 2 lub 4 zębami i rolnik uzywa tego do różnych czynności gospodarskich

Widełki (widły)

0

100 frylionow w tym roku ale zapowiedzialem ze jak w przyszlym mi nie daja 200 frylionow to sie podrapie.

0

Na start taki dowcip:
Dialog amerykanskiego dowodcy z prezydentem:
Dowodca: A Brazilian soldier was killed yesterday.
President: Oh my God, this is terrible!...(a moment of embarassing silence and then) How much is a brazilian?

Ja zarabiam brazilion.

0
busz napisał(a)

Na start taki dowcip:
Dialog amerykanskiego dowodcy z prezydentem:
Dowodca: A Brazilian soldier was killed yesterday.
President: Oh my God, this is terrible!...(a moment of embarassing silence and then) How much is a brazilian?

Ja zarabiam brazilion.

hahah to mi przypomniało klasówkę z pierwszej zdaje się technikum
Koleś podaje zadanie i podaje że coś tam ma indukcyjność 5 uH
z tyłu słychać szept:
"ej - Henr to dziesięć do której?"

0
rnd napisał(a)

...

dalej cię nie rozumiem :| czytam twojego posta po raz 10 i dalej nie wiem jakie jest twoje stanowisko i w jakiej sprawie
w dodatku nie rozumiem wcale twojej logiki zawartej w ostatnim zdaniu :|
i aż sprawdziłem definicję "forum" i dalej tam żadnego nie widzę...

0

boś tumok

0
typ napisał(a)

boś tumok

[rotfl]

0

perełka ? :>

0

Nie zaniżajcie poziomu perełek ;p

0
rnd napisał(a)

Nie zaniżajcie poziomu perełek ;p

Czytam Twojego posta po raz 10 i dalej nie wiem, jakie jest Twoje stanowisko i w jakiej sprawie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1