Projekty open source w C#

0

Jakoś w Google nie potrafię znaleźć projektów (najlepiej z polskim zespołem) w których byłoby miejsce dla nowicjuszy (znajomość C# podstawy .NET), czy znacie jakieś serwisy gdzie można przebierać w takich projektach lub konkretne projekty?

0

Ostatnio był nawet konkurs na taki projekt.

Informacje o tym konkursie i o projektach Open Source.NET w których uczestniczą Polacy masz tutaj:
http://zine.net.pl/blogs/mgrzeg/default.aspx

tylko nie mogę znaleźć strony z wynikam, ale jak napiszesz w komentarzach to na pewno ktoś Tobie poda.

0

@Mendoza - problem polega na tym ze na codeplex prawie nie ma albo w ogole nie ma projektow dla poczatkujacych programistow .NET i wiekszosc projektow jest albo na wysokim poziomie albo niezmiernie nudna. Nie ma takiej alternatywy dla codeplex tyle ze dla mniej zaawansowanych

0

Tutaj jest moj maly projekt. Zaawansowany nie jest, nudny tez nie jest(przynajmniej dla mnie ;)). W moim profilu znajdziesz nr gg/email jesli mialbys jakies pytania odnosnie tego projektu.

0

Patrząc na CodePlex bardziej przeraża mnie ilość tych projektów, ale przynajmniej jest wybór... ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1