roznica miedzy Microsoft SQL server 2000 aaaaaa MySQL

0

Witam czy ktos moze mi powiedziec jaka jest roznica pomiedzy MySQL a Microsoft SQL server czy to jest to sam? prosze o odpowiedz

0

To nie to samo:
ms SQL to serwer bazy danych microsoftu, tylko pod winde
MySQL to 100000000000x lepsza baza danych którą można uruchomić także pod
linuxem. Pod nią jest wiele skryptów PHP--Nieważne czy producent jest z Ameryki czy z Niemiec i tak wszystko jest z Tajwanu

0

Zimny napisał:
To nie to samo:
&gtms SQL to serwer bazy danych microsoftu, tylko pod winde
&gtMySQL to 100000000000x lepsza baza danych którą można uruchomić także pod
&gtlinuxem. Pod nią jest wiele skryptów PHP

widze ze malo zajujesz sie bazami danych , bo chociaz jak ogolnie widomo nie jestem zwolennikiem Microsoftu to wierz mi ze juz ladnych pare lat zajmuje sie bazami danych i MS SQL SERVER bije na glowe MySQL'a w kazdej kategorii - oprocz szybkosci co jak widomo jest spowodowane zastosowaniem w MySQL silnika nie-transakcyjnego co do wiekszosci (wszystkich :-) ) profesjonalnych zastosowan dyskfalifikuje MySQL'a .
Nie mam tyle czasu aby na lamach forum robic wam porownanie mozliwosci obu baz danych to mozecie znalezc sobie w necie .

MySQL jest taki popularny do zastosowan sieciowych (prostych) bo do prostego wyciagania danych z tabel dla zastosowan internetowych nie wymagana jest transakcyjnosc a za to fajnie by bylo jak by serwer dzialal szybko i MySQL to zapewnia , ale jezeli planujesz naprawde duzy projekt to polecam PostgreSQL - tez jest darmowy, dla linux'a , windozy i wielu innych systemow a daje o wiele wieksze mozliwosci niz MySQL chosiaz jeszcze mu daleko do ORACLE, SYBASE, SQL Serrvera

pozdrawiam
wojta$--Lets make linux better :-)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1