Zjazd ludków z 4p

0

Sie ma

Od pewnego czasu przewija się pomysł na zjazd ludzi z 4p. Nie wiadomo jeszcze kiedy (ale jak będzie cieplej) i gdzie (w zależności kto by chciał na niego przybyć)

Chcielibyśmy żeby osoby zainsteresone wpisywały się pod tym postem i żeby pisały skąd są to by pomogło obrać jakieś miasto do którego wszystcy mają w miarę blisko.... Więcej informacji na Ircu (Ircnet.pl #4programmers)

Dzięki za odpowiedzi :-)

0

Więc ja ... Słynny Azgon jestem z Katowic i jak najbardziej się pisze na taki zjazd ...

0

L0f1X czyli Karol z Białegostku też siepodpisuje pod tym...
Mi to ryba gdzie i kiedy (jestem otwarty na propozycje.aczkolwiek im bizej ty lepiej)

0

jak mowilem już wczoraj (raczej dzisiaj :D) na kanale, jestem z 3miasta i sie pisze, tylko mi pasuje pomorskie, ewentualnie wa-wa lub poznan.

0

Jestem Sebek na 70% się pisze, a to bedzie zależało od tego gdzie jak i kiedy. Jestem z pięknej mieściny zwanej Dąbrowa Górnicza. NAjfajnie by było na górnym śląsku albo w okolicach Wrocławawia (Adam chyba wie dlaczego :-D )

0

Ja tesh przyjadę. Kalisz

0

dla mnie jechac na poloodnie Polski odpada. To juz lepiej jak sa takie rozbierznosci walnac gdzies pod Warszawa :)

0

A co powiecie na zjazd w opolu? Wszędzie blisko (szczególnie do granicy po napitek) :-P :-P :-P

0

Najsprawiedliwiej bedzie chyba w Stanach....

0

ja tez chetnie aczkolwiek nienapewno :)
najlepsze miejsce to warszawa

0

hej hej
[niewinnosc]
Siedzę w warzywniaku w Warszawie
chętnie wpadnę
[niewinnosc]
tylko błagam, nie każcie mi jechać do Opola
może coś bardziej w centrum Polski ?
hę ?

:d
Hej, a może byśmy skoczyli w góry? Zjazd ludków byśmy połączyli z jazdą na stoku? na pewno byłoby bardzo zabawnie ...

0

Hehe warszawa najprawdopodobniej odpadnie ze względu moim zdaniem na ceny :-). Ale w SPACJA końcu wybór nie należy do mnie poczekamy zobaczymy kto się jeszcze zgłosi.

Ludzie na #4programmers ircnet.pl wchodzić :-)

0

Hej, a może byśmy skoczyli w góry? Zjazd ludków byśmy połączyli z jazdą na stoku? na pewno byłoby bardzo zabawnie ...

ZDECYDOWANIE POPIERAM!!!! Szczegolnie pomysl z integracyjna jazda na stoku :). JESTEM ZA!!! :d

0

zdecydowanie wawa jest tak mniej wiecej na środku wynajmiemy miejscówe w pubie i [browar] :d [browar] :p ;p :-) [browar]

0

pijany jak bąk zjazd ze stoku no nie wiem :-P

0

Bylo juz Opole trojmiasto Dabrowa Bialystok teraz jest Szczecin Wiec jak widzicie to sa same skraje Polski wiec chyba i tak najlepiej bedzie Lodz jest w miare w centrum i to jest w miare duze miasto :) A jesli chodzi o uczestnictwo to jesli to bedzie Polska to raczej przyjade :)

0

Kraków, a konkretniej: ZABIERZÓW :p :d

0

Ludzie, takie cos jest praktycznie nierealne. Kazdemu pasuje inny termin, inne miejsce. Bo niektorym nie chcialoby sie jechac N kilometrow, po to aby wipic bronka, i wrocic. [green]

0

pijany jak bąk zjazd ze stoku no nie wiem :-P

ciiiiiiiiiiii :p bylby full wypas mowie wam, moznaby jakas tania kwatere z goralskim zarciem i herbatka :d wynajac i w ogóle :). Jesli nie gory to wa-wa lub poznan (powtarzam sie :D).

0

Adam wiem że niekażdemu ale części tak i na pewno nie skończy się to jednym lub dwoma bronxsami hehe ja tam bym i pare dni pogarował.
A jak to taki autorytet jak Ty może zniechęcać do zjazdu !!!! hehe no, lepiej sam napisz skąd jesteś :-P

0

Ludzie, takie cos jest praktycznie nierealne. Kazdemu pasuje inny termin, inne miejsce. Bo niektorym nie chcialoby sie jechac N kilometrow, po to aby wipic bronka, i wrocic. [green]

Dla mnie istotny jest tylko termin. Gdziekolwiek (ale w granicach Polski) i mogę przyjechać. To, że mało realne jest uzgodnienie jedego miejsca to się zgadza...
No i jechać N kilometrów i wrócić tego samego dnia/nocy to też nie możliwe.
Jeżeli chodzi o wyznaczenie miejsca to proponuję wyznaczyć środek ciężkości :) ew. w środku Polski - Piątek (ale mogłyby być problemy z trafieniem :) )

Dobra tak na poważnie. Zlot wszystkich jest niemożliwy. W mniejszych grupach pewnie tak.
Drogim Białostoczczanom i okolicznym (a jest nas trochę) proponuję któryś stycznia, gdy odbywa się II etap OWT (czy jakoś tak). To i Suwałki się dołączą :)

0

Adam prezentuje antyspoleczna postawe :p prawdziwy wrog socjalizmu ;D

hmm a moze by tak zrobic kilka zlotow regionalnych? Jeden na poludniu, jeden na polnocy, jeden w centrum - komu bedzie pasowalo to przyjedzie na wszystkie, komu nie to na ten w miare 'lokalny'.

0

A jak to taki autorytet jak Ty może zniechęcać do zjazdu !!!! hehe no, lepiej sam napisz skąd jesteś :-P

:-P :-P Jaki autorytet... :-P Autorytetem moze byc Adam Malysz, ale ja??? [cygaro]

0

Cze
Ja jestem z Gdańska, najlepiej gdyby zlot był w 3mieście... noi w czasie ferii zimowych... :)))

0

Cze
Ja jestem z Gdańska, najlepiej gdyby zlot był w 3mieście... noi w czasie ferii zimowych... :)))

i niech to bedzie rok przestepny i podczas pelni ksiezyca :P

0

Hmm co do zjazdów lokalnych to tak spoko zjerzadzajcie się :-)
Ja myśle o tym żeby zjazd ogólny nie robić teraz tak jak już na począdku napisałem kiedyś jak będzie ciepło najlepiej w wakacje... Dużo osób będzie miało wolne i w ogóle... to wtedy też żeby każdemu było raźniej zjedziemy się lokalnie a potem każdy okręg w jedno umówione miejsce i tak oto dokona się wielkie spotkanie 4 stopnia :-)

0

Hmm co do zjazdów lokalnych to tak spoko zjerzadzajcie się :-)
Ja myśle o tym żeby zjazd ogólny nie robić teraz tak jak już na począdku napisałem kiedyś jak będzie ciepło najlepiej w wakacje... Dużo osób będzie miało wolne i w ogóle... to wtedy też żeby każdemu było raźniej zjedziemy się lokalnie a potem każdy okręg w jedno umówione miejsce i tak oto dokona się wielkie spotkanie 4 stopnia :-)

popieram :) rzeczywiscie lepiej czekac na cieplejsze dni, bo w tanich lokalach ogrzewanie czesto zawodzi, a w wakacje jest poza tym klimat do wyjazdow, lduzie maja wakacje/urlopy etc.

0

Adam powiedział, że to nie realne. Myli się: na stronie www.atari.nostalgia.pl miał miejsce podobny zjazd, z tym, że ataryniarzy. Jeden koleś nakręcił nawet film, o nazwie Lato Luzików z tego zjazdu. Było zaskakująco duzo osób. Wynajeli oni dużą sale gdzie poroskłądali se komputery (atarynki) i imprezka trwała. Taki zjazd jak widac jest realny, a i oni znali się wcześniej jedynie z netu. Co do lokalizacji: nie wiem gdzie to miało miejsce, ale najsprawiedliwiej byłoby wybrać naszą ojczystą stolicę Polski Warszawę, gdyż jak to dryobates ładnie określił "środek ciężkości", czyli dla każego nie blisko, ale też nie daleko. Ja jestem w Gdańska, wiec na Trójmiasto też bym się nie obraził. Nie wiem czy będę, mam mało czasu - zależy od terminu, ale duchem na pewno będę. Pozdrawiam, i oby to wypaliło!!!!

0

Zlot fajna sprawa, ale myślę, że nic z tego nie wyjdzie

Drogim Białostoczczanom i okolicznym (a jest nas trochę) proponuję któryś stycznia, gdy odbywa się II etap OWT (czy jakoś tak). To i Suwałki się dołączą

17 stycznia, Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku - tu ma się odbyć jakiś etap Olimpiady Wiedzy Technicznej (w skrócie OWT) :)
już zbieram kase na pączki dla Sheitara ;)

0

LKS proszę Cię jak masz krytykować i zniechęcać to nic nie pisz :-) Wiesz jak podchodzi się w taki sposób do sprawy to na pewno nie wypali ale warto spróbować i się postarać a myśle że wypali na pewno.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1