Czy mo?żna zdalnie zrestartować czyjś komputer tak a

0

Czy można zdalnie zrestartować czyjś komputer tak aby ta osoba nie musiała posiadać specjalnego programu??? Czy może idzie wyświetlić komunikat na jego komputerze????

0

może zaklęcie w stylu "resetuj się o ty komputerze.." hmm...
a na poważnie to raczej słabo..no chyba że jakiś śmiertelny ping z zabójczym [email protected]
POZDRAWIAM
DELPHI RULEZ
NIECH MOCz BĘDZIE Z WAMI
:-))

0

oj, raczej to niemożliwe--Spin
Delphi - Lets make Windows better....

0

Musisz miec dlugi kijek. Stajesz za osoba i przy pomocy dlugiego kijka naciskasz przycisk reset na obudowie.
--Pawel {Delphi 6 Personal}

Po pierwsze: naciśnij F1

0

Spin napisał:
oj, raczej to niemożliwe

Oj raczej możliwe(moze nie dokładnie restart, ale zawieszenie), zależy od OS ofiary, ale nie licz, że ktoś Ci będzie dokładnie opisywał jak to się robi...
na WIN95 atak typu OOB
Win 98/ME dużo duży pakietów IGMP (nie zawsze działa)
Z 2000 i XP jest już dużo trudniej bo zupełnie inne jądro.
A o nx możesz zapomnieć.--

0

lamer napisał:
Spin napisał:
&gtoj, raczej to niemożliwe
&gt
&gtOj raczej możliwe(moze nie dokładnie restart, ale zawieszenie), zależy od OS ofiary, ale nie licz, że ktoś Ci będzie dokładnie opisywał jak to się robi...

No no, Win zawiesi sie, jak powiesz mu, ze jesteś Billem GEjem :D
Linux co lepshe, tesh wtedy sie wiesza - ze śmiechu--Spin
Delphi - Lets make Windows better....

0

BTW: czy jest w ogóle coś co można zrobić na cudzym komputerze,
tak żeby on nie miał żadnych zainstalowanych spcjalnie do tego aplikacji,
pomijając oczywiście wykorzystywanie zaklęć i długich kijków :) ??
(no i wysyłanie czegoś tam na port 139,
bo tu już na nowych windowsach chyba nie działa)--__________________________________
Pozdrawiam...
piechnat

0

NA większości komputerów jest zainstalowane już takie cudo - Windows - on bez żadnego zdalnego sterowania potrafi sie efektownie zawiesić i zresetować ( albo wymusić ta czynność)--Spin
Delphi - Lets make Windows better....

0

Chyba w winxp jest takie cos jak zdalna pomoc :-) i gdzies czytalem ze mozna jakos to wykorzystac zeby miec jakies uprawnienia na kompie ale raczej chyba sie nie da trak aby ten ktos nie wiedzial kto to zrobil :-)--pozdrawiam PEDROS {hello}

Delphi 6 Personal.

0

no da sie tak zrobic...poweidz koledze zeby wpisal w uruchom con/con to sie zawiesi.
zrob trojana bo na slowo "windowsie zawies sie" nic sie nie stanie...no chyba ze jestes bilem gejem--if label1.caption = www.programowanie.of.pl then you win!

0

te wysyłanie na port 139 to jest właśnie atak typu OOB. Polegał na tym że wysyłasz pakiet z największym priorytetm i windows nie wie o co chodzi i się wiesza :)
A co do win XP i 2000 to pomogą już tylko exploity, ale na tym się trzeba już troche znać (trzeba mieć kompilator C :) ) a poza tym większość z nich (chyba nawet wszystkie) są pisane pod linux'a.--

0

Ja mam fajny sposob - mieszkam w blokach :))
U mnie w klatce na dole jest tablica rozdzielcza, i tam taka wielka wajcha - jak ja przestawie na "off" to za jednym zamachem wylaczam z 10 kompow w sieci :))
To sie wlasnie nazywa hacking :)--Delphi 5
[ www.dchcorp.host.sk] - niestety w budowie :((
Pozdrawiam

0

To z korkami bylo dobre. ale nie wystarczajace. moze ten ktos ma UPS'a????

0

Wtedy trzeba pokombinować coś z napięciem, zwiększyć o kilkaset volt i wtedy żaden zasialacz tego nie wytrzyma, to by był dopiero hacking ;) --

0

Pedros napisał:
Chyba w winxp jest takie cos jak zdalna pomoc :-) i gdzies czytalem ze mozna jakos to wykorzystac zeby miec jakies uprawnienia na kompie ale raczej chyba sie nie da trak aby ten ktos nie wiedzial kto to zrobil :-)

W Win2000 i XP jest coś znacznie fajniejszego. Rejestr zdalny. Usługa (która nie mam pojęcia dlaczego) jest domyślnie aktywna. Tylko zdobyć hasło i można tak strasznie napsocić, że ....
Dobra rada: wyłączcie to g**** u siebie.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

Dryobates napisał:
Tylko zdobyć hasło i można tak strasznie napsocić, że ....

A jest jakaś dziura związana z tym hasłem? na pewno jest dziura z hasłami udostępnianych dysków, wspaniała zabawa jest jak się ma 200 osób na lanie (czyt. ja) :)--

0

lamer napisał:
wspaniała zabawa jest jak się ma 200 osób na lanie (czyt. ja) :)

oj bo dostaniesz ode mnie takie lanie jak bedziesz sie tak bawil ;)
--||===

0

Aha i jeszcze ta sama dziura jest z haslami do udostepnionych drukarek :)
Kupa śmiechu jak się komuś drukuje np: "MATRIX CIE WZYWA" i ludzie nie wiedzą o co chodzi ;) --

0

To my z kolegami na informatyce nie potrzebujemy zadnych dziur...
Podchodzimy do dowolnego kompa, wciskamy ze gosc nam cos kazal udostepniamy caly dysk i najczesciej robimy 1000 folderow na pulpicie :D
Drukarki nie mamy :(--||===

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1