PDF->TXT, polskie znaki

0

Witam
Chcę dorwać jakieś narzędzie (najlepiej pod Windows/*NIX), którym przekonwertuję PDF-a do TXT (aby wgrać na mp3 :)).

Zależy mi na tym, aby nie było problemów z polskimi znakami, czyli np. unicode. Adobe Reader sobie z tym nie radzi. Testowałem wiele takich konwerterów (PDF Manager, PDF Converter XP, ABC Amber PDF Converter, PDF Converter, PDF2TXT, VeryPDF pdf2txt, E-PDF To TXT Converter) z rzekomym wspieraniem unicode i do tego w większości płatne, a jednak polskie znaki szły w cholerę.

A może jakiś inny czytnik PDF, w którym przy zwykłym kopiowaniu zaznaczonego tekstu było okay z ogonkami? Z tego co pamiętam, to uniksowy XPdf średnio sobie z tym radził.

Hmm, w sumie zaczynam wątpić, ale czy macie coś do polecenia? Z góry dzięki.

<font color="blue">// edit</span>
Hmm, spróbowałem na innym PDF-ie i jest okej... to znaczy, że z moim jest coś nie tak. W zasadzie to został on stworzony prawdopodobnie tym narzędziem:

Creator: QuarkXPress 3.3: LaserWriter 8 8.7.3
Producer: Acrobat Distiller 4.05 for Macintosh

Hmm... Jakieś pomysły? :P

0

generalnie jedna z lepszych firm jest ABBY->http://www.finereader.pl/abbyy,pdf,transformer,2.html lecz platne

0

O, działa, dzięki. Szkoda tylko, że demo ma limit do 50 stron, ponadto waży aż 54M. Ma ktoś może jeszcze jakieś inne propozycje?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1